Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Audi A5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:23 ,

audi A5 sline

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:53 ,

Audi a5 2013 AUTOMATIK ��������

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:35 ,

shes Audi A5 2.0 tdi quattro pa dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

Shitet AUDI A5

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:51 ,

AUDI A5 2.0 TDI S-line AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

AUDI A5 2.0 TDI S-line COUPE AUTOMATIK 190PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:51 ,

AUDI A5 35TDI 2.0 SPORT-BACK 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 ,

Audi A5 35 TDI S/Line 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 ,

iptv

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:06 ,

Audi a5 2010 quattro 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:02 ,

audi a5

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN ME DOGAN VW BMW AUDI MERCEDES

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 01:05 ,

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 3xSLINE

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 23:47 ,

Vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 17:51 ,

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT VW BMW AUDI MERCEDES

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 10:49 ,

Audi A5 \ 045290107

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 23:35 ,

AUDI A5 Sline (RS5 LOOK) 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 14:44 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 15:23 ,

Shitet Audi A5

11 500 EUR

30 Korr 11:18 ,

Blejm Te Gjitha Llojet E Veturave Me Dogan Dhe pa Dogan

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 17:44 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Korr 08:58 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 00:00 ,

Audi A5

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 21:43 ,

Audi A5 S-Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 14:36 ,

AUDI A5 ANGLEZ

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 23:51 ,

Sarpaninac

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Qer 13:21 ,

Audi a5 s line����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 00:23 ,

Audi A5 3.0 TDI QuAttro SportBack SLINE ����

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 20:56 ,

Audi A5 2.0

17 000 EUR

26 Qer 04:10 ,

shes audi a5 benxin 2.0 tfsi 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 19:37 ,

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI 2x S Line

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Qer 03:05 ,

Audi A5 2.0

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 16:11 ,

Shitet Audi kabriolet extra

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 14:21 ,

Audi A5 SportBack Sline Quattro

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 01:21 ,

CADY KOMBI FAWE viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:52 ,

Shitet Audi A5 3.0 TDI Quattro 3x sline

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 01:17 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT ��

109 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 22:25 ,

Audi a5 sline full me Panoram 3.0

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 13:15 ,

Audi a5 2.0tdi quattro

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 08:28 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 08:27 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Maj 15:59 ,

Audi A5 2012 2.0

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 21:53 ,

Audi a5 3.0 quattro

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 16:58 ,

Audi A5 Automatik Viti 2010

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:04 ,

Shes audi a5 i doganuar

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:04 ,

Shes Audi A5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi A5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione