Prizren | Makina | Vetura | Audi | A6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A6 | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:35 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:16 ,

AUDI A6 3.0 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:54 ,

Shes Audi A6 Dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:57 ,

Audi A6 2.0, Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 00:02 ,

Audi A6

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 23:25 ,

Audi A6 BiTurbo 2015

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Maj 02:01 ,

Audi A6 3.0 TDI Viti 2012 S line (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:42 ,

Audi A6

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:34 ,

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:26 ,

Urgjent

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 02:06 ,

Audi a6 3.0 automatik

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 19:16 ,

U shit

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 22:39 ,

Audi a6 3.0 automatik

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 21:38 ,

Audi A6 Quattro 3.0TDI

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:54 ,

Audi a6 3.0 u shit flm merrjep

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:25 ,

Audi A6 3.0 quattro

17 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 13:19 ,

AUDI A6 3.0TDI sapo ardhur nga GJERMANIA����

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 23:13 ,

Shitet Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 15:39 ,

Audi A6 bitdi 2017

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Mar 22:11 ,

Shitet ose mundsi ndrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:51 ,

Audi a6

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:09 ,

Shes audi 1.9 dizel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 14:32 ,

Audi a6

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 19:54 ,

Audi A6

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:50 ,

Audi A6 Bitdi 320ps Tiptronic s-line

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Jan 20:00 ,

Shitet Audi A6

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:36 ,

Audi A6

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 22:00 ,

Shes Audi A 6

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 19:23 ,

Shes audi 1.9 dizel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Jan 23:00 ,

Ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e bera

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 12:18 ,

Audi a6 2.5

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 21:50 ,

Shes audi 1.9 dizel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Dhj 20:59 ,

Pjes Per Audi A6 2008 Automatik 2.7 4-4 Steptronic-Tiptronic

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 15:52 ,

Audi A6 2.7 automatik steptronic-tiptronic te gjitha pjeset

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 15:44 ,

Audi A6 2008 Automatik steptronic tiptronic te gjitha pjeset

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 13:05 ,

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 12:43 ,

Audi A6 2.0 diesel

5 449 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 07:52 Shitorja ,

Audi A6 3.0 Tdi -Matrix Quattro 2016 360* Kamera

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 11:38 ,

Audi A6

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 15:47 ,

AUDI A6 QUATTRO 2012

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 21:09 ,

Audi A6 3.0 TDI viti prodhimit 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 20:41 ,

Audi A6 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 19:01 ,

Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 12:09 ,

Audi a6

16 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 18:07 ,

Audi A6 2.5 TDI Automatik quattro RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 14:49 ,

Audi A6 2.5 me tabela te huja

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 15:04 ,

Audi a6 allroad

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 12:13 Shitorja ,

AUDI A6 Çmimi me doganë 24,850€

24 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 12:05 Shitorja ,

AUDI A6 Çmimi me doganë 24,850€

24 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A6 | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione