Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:21 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:21 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:54 Shitorja Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJM AUDI A8 4.2 TDI DOUBELLED FULL OPSJONE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:27 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI A8 4.2 TDI QUATRO MATRIX FULL OPSIONE RKS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI QUATTERO VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 Vetura , Viti

Audi A8 3.0 TDI Automatik-Quattro 2011 Double Lled RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Vetura , Besianë

Audi a8 2.8 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 3.0 TDI 2013 Pa Dogan

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:36 Vetura , Gjilan

Audi A8 4.2TDI 2011 Design Selection

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0 Tdi Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:37 Shitorja Vetura , Kastriot

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Dhj 23:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 23:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 22:00 Vetura , Viti

AUDI A8 3.0 TDI -2015

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 17:37 Vetura , Ferizaj

Audi A 8 ventilator

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 13:23 Vetura , Besianë

Audi A8L

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 23:15 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:59 Vetura , Drenas

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Dhj 13:59 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 13:59 Vetura , Gjilan

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 889 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 13:59 Vetura , Klinë

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 13:59 Shitorja Vetura , Prizren

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online ✅

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 13:55 Shitorja Vetura , Pejë

Blejm Gjitha Modelet e Veturav 24/7 Online��

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 12:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0 Tdi Rks Automatik Rks 7 Muj

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 02:56 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 02:56 Vetura , Dardanë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 02:55 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 17:10 Vetura , Therandë

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 11:38 Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:05 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Nën 19:44 Vetura , Besianë

Motor audi a8 3.0 tdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 12:15 Vetura , Prishtinë

blej vetur pa dogan deri 4000€

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 03:02 Vetura , Drenas

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:02 Vetura , Besianë

Audi a8 2.8 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 00:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.7 Benzin Automatik me KS i clajmruar Full option

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 23:18 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO MATRIX

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 08:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 10:33 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione