Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A8 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:42 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Vetura , Dardanë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:37 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 60 Tdi Matrix Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0 Tdi Viti 2011 Rks 10 Muj + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Vetura , Ferizaj

Audi A8L 3.0-TDI Matrix

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A8 3.0TDI Automatik Quattro RKS Mundsi Ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

•Ndërro veturën me ndërtim të vilës nga G&G Exclusive!

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Shitorja Vetura , Vushtrri

AUDI A8 50 TDI #SPORT DESINGO PANO LIMITED EDITION #EXCLUSIV

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A8 50 TDI #SPORT DESINGO PANO LIMITED EDITION #EXCLUSIV

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:20 Vetura , Mitrovicë

blej vetura pa dogan ������

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:37 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A8 3.0 TDI FULL OPCIONE PA DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:34 Vetura , Gjilan

Shitet Audi A8 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Vetura , Pejë

Audi A8L PRESIDENCIAL

49 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:33 Vetura , Burim

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:26 Vetura , Ferizaj

Audi A 8 ventilator

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 17:53 Vetura , Viti

Audi A8 4.2 TDI 2011 Automatik Quattro Long Double LLed RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 14:15 Vetura , Ferizaj

Audi A8 L 4.2 tdi full matrix presidencial E doganuar rks

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 11:27 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 21:36 Vetura , Prishtinë

Audi A8

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Nën 11:14 Vetura , Vushtrri

Shes Audi A8 4.0TDI Automatik Quattro Rks Viti 2004

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 09:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Nën 05:51 Vetura , Vushtrri

SHITET OSE NDRROJM AUDI A8 4.2 TDI QUATRO E DOGANUAR

14 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:14 Vetura , Mitrovicë

AUDI A8 QUATTRO 3.0 TDI REGJISTRIM 1Vit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 07:56 Vetura , Gjilan

Audi A8 4.2

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:26 Vetura , Malishevë

AUDI 4.2 AUTO 2011 ANGLEZ

9 000 EUR

21 Nën 07:54 Vetura , Prishtinë

Audi a8 4.2tdi v8 viti2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 21:45 Vetura , Mitrovicë

Audi A8 quattro 3.0TDI RKS 1Vite ✔️

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 15:48 Vetura , Fushë Kosovë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 15:43 Vetura , Gjilan

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 889 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 12:40 Vetura , Prizren

Audi A8 uShit flm merrjep

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 18:36 Vetura , Mitrovicë

Audi A8 quattro 3.0TDI RKS 1Vite

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:29 Vetura , Pejë

AUDI A8 3.0 DISEL 2015 MATRIX

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 3.0 MATRIX

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 14:21 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 05:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A8 L 3.0 TDI VITI 2014 PA DOGANE

11 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 14:11 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 10:47 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 4.2 TDI V8 Quattro

17 800 EUR

05 Nën 17:47 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 QUATRO 2017

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 14:42 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A8 4.2 TDI 2009

3 450 EUR

05 Nën 02:38 Vetura , Pejë

AUDI A8 3.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 20:50 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 TDI Presidencial

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 13:48 Vetura , Gjakovë

SHITET PER PJES

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 20:37 Vetura , Gjakovë

AUDI A8 L

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 19:00 Vetura , Viti

2021 Audi S8

50 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione