Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | Allroad

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi Allroad | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 00:12
Linku:
Vetura , Dardanë

Audi A6 Allroad

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:58 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a6 Allroad

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI ALOROD QUATTRO VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Vetura , Prishtinë

Audi A6 - All Road

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:23 Vetura , Prishtinë

Audi A4 Allroad Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 02:31 Vetura , Prizren

AUDI A4 Allroad QUATTRO 2.0 177 KF.

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 00:12 Vetura , Dardanë

Audi A6 Allroad

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:17 Vetura , Prishtinë

Audi a6 allroad 2018

39 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 01:00 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 ALLROAD 2017

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:55 Vetura , Prishtinë

Audi A4 allroad

14 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 01:19 Vetura , Therandë

Goma fluter 265-60R16

550 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 08:04 Vetura , Prishtinë

Audi A4 allroad

14 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 23:39 Vetura , Ferizaj

Audi a4 Allroad 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 13:11 Vetura , Pejë

Audi A6 3.0 TDI Quattro Allroad full

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 22:23 Vetura , Viti

pjes Audi A6 allroad 2.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 10:34 Vetura , Dardanë

audi a4

12 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:34 Vetura , Dardanë

audi a4

12 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:17 Vetura , Gjilan

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:11 Vetura , Gjakovë

Audi A 6 Quattro Allrouder

4 980 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 08:03 Vetura , Prishtinë

Audi A4 Allroud

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:18 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A6 Allroad 3.0 TDI Quattro

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 00:47 Vetura , Gjilan

Audi A4 AllRoad 3.0TDI

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 22:46 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A6 Allroad 3.0 Tdi quattro S-tronic

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 15:55 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi Allroad 2018

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 21:11 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A6 Allroad 2016 3.0 TDI quattro bejm Edhe ndrrim

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Jan 08:56 Vetura , Prishtinë

A6 allroad

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 19:23 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Pjes Servis

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 10:17 Vetura , Prishtinë

Audi A4 Allroad

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 18:07 Vetura , Pejë

Audi a8 d2

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 16:42 Vetura , Prishtinë

audi a6 allroad 2.5 TDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 10:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 Allroad 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 17:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4Allroad 3.0 quattro

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:39 Vetura , Prishtinë

Transport i automjetev

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 23:01 Vetura , Prishtinë

Audi A6 Allroad Facelift

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:23 Vetura , Ferizaj

#Audi A4 Allroad 3.0 Quattro 245 ps

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 23:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 allroad 3.0 quatro

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 ALLROAD

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:09 Vetura , Prishtinë

Audi

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 09:31 Vetura , Klinë

Audi a6 allroad 3.0 tdi rks 10muj 4x4

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:52 Vetura , Prishtinë

Shitet audi allroad a6 ����

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 12:21 Vetura , Prishtinë

U Shit

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 23:23 Vetura , Prishtinë

Audi A6 Allroad

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 00:09 Vetura , Prishtinë

Audi A6 Allroad Quattro

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 21:57 Vetura , Pejë

Shes ndrroj shpret per nxemje

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 09:03 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A4 Allroad 3.0 quattro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 09:03 Vetura , Prishtinë

Shes A4 Allroad 3.0 quattro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 15:33 Vetura , Prizren

Audi A6 allroad

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 20:35 Vetura , Besianë

Shes Qenin Vuqjak

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:04 Vetura , Mitrovicë

passat

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 11:21 Vetura , Vushtrri

Audi allorado

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Allroad | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione