Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | Coupé

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi Coupé | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 23:47 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura 24 ore online

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 14:31 Vetura , Skenderaj

opel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Nën 16:41 Vetura , Besianë

Shes audin b2 coupe

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 21:18 Vetura , Besianë

Shes audin coupe b2

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 16:14 Vetura , Gjilan

SHITEN GOMAT ME FELLNE TË ARDHURA NGA JASHT

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Nën 05:02 Vetura , Prishtinë

Audi Coupe GT

7 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 20:30 Vetura , Prizren

Audi 80 coupe GT

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 23:10 Vetura , Besianë

shes audi coupe 1986

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:37 Vetura , Besianë

shes audi coupe 1986

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:15 Vetura , Besianë

shes audi coupe 1986

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 21:16 Vetura , Besianë

shes audi coupe 1986

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:17 Vetura , Besianë

shes audin coupe 86

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 18:35 Vetura , Kastriot

shes audi

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 22:32 Vetura , Prishtinë

Audi coupe 2.3 ndrrim i mundshem

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 15:31 Vetura , Malishevë

Fellne

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 16:49 Vetura , Prizren

audi 90 coupe

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 20:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shes fellnet e audis b4 nr 195-50-15

85 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 18:30 Vetura , Besianë

Boj drrim me gjdo lloji veture

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 19:44 Vetura , Prishtinë

Audi Q8 50 TDI 3x S-line Matrix

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 10:43 Vetura , Prizren

fellne 18

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 19:00 Vetura , Besianë

shes audin plin bezin shum ne gjedje te mir

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 13:41 Vetura , Gjakovë

veturat ne gjendje te rregullt

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 12:44 Vetura , Prishtinë

Audi Coupe 1.9Turbo Disell

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 22:09 Vetura , Prishtinë

Shitet audia c4

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Jan 20:29 Vetura , Viti

Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 23:26 Vetura , Ferizaj

Audi gt cupe 2.4 benzin +plin

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 02:02 Vetura , Burim

shitet

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 23:13 Vetura , Gjakovë

Ndrohet audi

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 14:55 Vetura , Ferizaj

AUDI COUPE -01

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 12:50 Vetura , Viti

Shitet

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:03 Vetura , Besianë

Audi A5 COUPE 3.0 TDI Quattro

21 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 15:13 Vetura , Gjilan

Golfi

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 16:43 Vetura , Ferizaj

hsjshjsks

467 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Coupé | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione