Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Ferizaj

RS-modele , 6
S-modele , 19
TT , 6
100 , 57
200 , 15
80 , 782
90 , 71
A1 , 16
A2 , 40
A3 , 494
A4 , 967
A5 , 143
A6 , 557
A7 , 33
A8 , 169
Allroad , 4
Cabriolet , 3
Coupé , 3
Q3 , 30
Q5 , 86
Q7 , 74
QUATTRO , 5
RS7 , 1
SQ5 , 10
V8 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Tet 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:04 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:59 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me Dogan

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:43 Vetura , Ferizaj

Audi a3

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI 110 KW 150 PS Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 super gjendje

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

AUDI A8 L 3.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

shes Audi A4 2.0 tdi Facelift me rks Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

shes Audi A4 2.0 tdi Automatik facelift rks 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

shes Audi Q3 2.0 tdi Quattri me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:40 Vetura , Ferizaj

Shes Audi Q5 Matrix 3.0 S_Line 286 ps

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 tdi Automatik S -line full opcion 4x4 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Vetura , Ferizaj

Audi A2 - 1.4 TDI (Dizell) 045693540

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:01 Vetura , Ferizaj

Audi A8L 3.0 TFSI Turbo Quattro 2015 Automatik

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0i 2002 Automatik

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:05 Vetura , Ferizaj

Shitet makina e zallitjes

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:43 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TDI RKS

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:26 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDi Sound system Quattro automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 Vetura , Ferizaj

Audi a6 3.0 TDi Quattro automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 Vetura , Ferizaj

Audi Q3 Sline Matrix 2.0 TDi Quattro stronic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0 dizel

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:46 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 Vetura , Ferizaj

Adi a4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:33 Vetura , Ferizaj

Audi A4 SLine S-Tronic AWD

18 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 Vetura , Ferizaj

Audi a6

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Vetura , Ferizaj

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 3X S-LINE 2013 I DOGANUAR RKS

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:45 Vetura , Ferizaj

Audia A4

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:17 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-tronic

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:47 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0. TDI AUTOMATIK CH. ch CH

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:50 Vetura , Ferizaj

AUDI Q7 3.0 TDI quattro S-Line Matrix 7 Ulse 272 HP

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:48 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 3.0 TDI quattro S-Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:45 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 40 TDI quattro Matrix

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:38 Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-Tdi 313 PS

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:35 Vetura , Ferizaj

Audi a3 Sedan 3xSLine

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:25 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI S-Line SEDAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 16:48 Vetura , Ferizaj

Audi a4 2.0 dizel

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 11:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 BiTDI Quattro S-line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi SQ5 3.0 Bi-TDI Quattro S-tronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 Avant 3.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 TDI Quattro S-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 09:51 Vetura , Ferizaj

Audi A8L 3.0-TDI Matrix

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 09:50 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0-TDI Quattro 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:44 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A3 1.6 Tdi Automatik Facelift 2016 I Doganuar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:25 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI S-line QUATTRO 272 PS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 00:21 Vetura , Ferizaj

Audi A4

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 12:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 I Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi Q3 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 ** Sline **

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione