Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Gjakovë

RS-modele , 2
S-modele , 4
TT , 5
100 , 25
200 , 5
80 , 196
90 , 12
A1 , 5
A2 , 14
A3 , 94
A4 , 272
A5 , 18
A6 , 281
A7 , 2
A8 , 56
Allroad , 2
Coupé , 2
Q3 , 4
Q5 , 22
Q7 , 17
QUATTRO , 1
R8 , 1
RS7 , 1
SQ5 , 2
TT , 1
V8 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:12 Vetura , Gjakovë

Shes boshpumpat e audit 2.5 me germa te Ndrshme

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:18 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi A6 automatik quattro

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 16:54 Vetura , Gjakovë

AUDI A8

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:33 Vetura , Gjakovë

Audi A3 1.6 Benzine viti 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 19:50 Vetura , Gjakovë

i BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:34 Vetura , Gjakovë

Shes Audi A4

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 09:19 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 TDI automatik 8 shpejtesi F1

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 08:49 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi A4 2.0 TDI

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 05:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
20 Sht 09:42 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi A4 2011

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 15:03 Vetura , Gjakovë

Audi a6

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 13:28 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 22:24 Vetura , Gjakovë

Audi 80 B4

950 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 18:13 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 TDI

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 14:09 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2014 170hp

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 06:11 Vetura , Gjakovë

Shite Audi A3

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 05:58 Vetura , Gjakovë

Dyer per garazha

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 16:46 Vetura , Gjakovë

Audi A4

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 18:59 Vetura , Gjakovë

Shitet AUDI Q7 3.0 TDI V6 QUATTRO ME DOGANE

36 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:30 Vetura , Gjakovë

Audi A4 B7 QUATTRO

6 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 15:00 Vetura , Gjakovë

Shiter audi a6

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 11:06 Vetura , Gjakovë

Audi a4 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Gush 08:05 Vetura , Gjakovë

Audia6 bi turbo 326ps 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 20:29 Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA PA DOGAN ME DEFEKT VW BMW MERCEDES

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 03:15 Vetura , Gjakovë

+38344222280 Renta car Gjakova

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Gush 17:31 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura Audi A6 ne gjendje shume te mire

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 13:17 Vetura , Gjakovë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 15:50 Vetura , Gjakovë

Audi a4 2.0 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 13:56 Vetura , Gjakovë

Audi A6 2.5 TDI defekt bregasnet tabela Rks

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 01:15 Vetura , Gjakovë

Shitet audi a8 4.0 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 15:07 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 15:06 Vetura , Gjakovë

Shitet audi

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 06:25 Vetura , Gjakovë

Shitet audi

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 16:57 Vetura , Gjakovë

SHITET AUDI Q7 2018 3.0 TDI V6 QUATTRO ( ME DOGANE)

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 00:19 Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 3X S LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 20:10 Vetura , Gjakovë

AUDI A8

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 01:23 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 Automatik VP 2008 model 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 22:31 Vetura , Gjakovë

Audi a4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 10:45 Vetura , Gjakovë

shitet audi ne gjendje fantastike

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 22:27 Vetura , Gjakovë

Fellne Audi A3

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 16:00 Vetura , Gjakovë

Audi Q 7 2006

11 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 00:21 Vetura , Gjakovë

Audi 80

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:28 Vetura , Gjakovë

Audi

450 EUR

14 Maj 22:03 Vetura , Gjakovë

Audi

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:52 Vetura , Gjakovë

Audi 80

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 08:57 Vetura , Gjakovë

Audi Q5

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 20:24 Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S TRONIC 3X S LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:39 Vetura , Gjakovë

Audi A4 b5

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 08:45 Vetura , Gjakovë

Audi A4 s/Line Per pjes 2.5 Tdi Automatik pa Dogan

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione