Gjilan | Makina | Vetura | Audi

RS-modele , 4
S-modele , 13
TT , 4
100 , 42
200 , 8
80 , 423
90 , 40
A1 , 10
A2 , 11
A3 , 147
A4 , 407
A5 , 48
A6 , 267
A7 , 10
A8 , 55
Allroad , 8
Cabriolet , 3
Coupé , 1
Q3 , 4
Q5 , 23
Q7 , 37
QUATTRO , 3
R8 , 2
TT , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:51 ,

Audi A4 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik V.p.2016 Me Dogan

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:37 ,

AUDI 80 1.8 Benzin-Plin

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

Audi Q5 viti2013 Automatik boj ndrim me banes

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:01 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:27 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA DHE RKS

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:27 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:33 ,

Shes Audin A4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

Shes Audi Q5 3.0TDI quatro

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

AUDI A3 1.6 TDI - I DOGANUAR ME RKS VP 2011 - TIP TOP

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

AUDI A4 2.5 TDI / F1 AUTOMATIK/TIPTRONIK 2006

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:09 ,

AUDI A5 DIZELL S LINE AUTOMATIK DISTRONIK 2010 RKS

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:22 ,

Shitet audia benxin plin me atest

680 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:41 ,

Audi A3 2.0 AUTOMATIK

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 ,

Urgjent shitet audi a6

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:38 ,

Audi A3 sportblek quatro 2.0 dizell

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 ,

Audi Q5 2.0 TDI / Dizel / Quattro / Automatik / S-Line

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15 ,

Audi A4 2.0 Dizel / Karavan

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:00 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 10:29 ,

Audi a 4 automatik

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:56 ,

A6 c6 4f

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 23:30 ,

Audi Q3 2.0 150Ch S-Tronic 2016

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 21:54 ,

Audi a4 automatik

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 21:00 ,

Audi A3 2.0 TDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 13:34 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S-Packet 2015 ����

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 13:33 Shitorja ,

Audi Q5 3.0 TDI Quattro Automatic ����

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 13:32 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Sportback S-Tronic����

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 13:32 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 TDI S Line Panorama 2012 ����

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 21:22 ,

Audi A4 2.0 Tdi automatik 2006

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 00:08 ,

⚠️⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️��

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:39 ,

Shitet ps 3 ne gjendje te rregullt

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 09:51 ,

Audi a4 2.0 Diesel 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:51 ,

Audi A1 sportback S line dizel 2.0 viti 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:04 ,

U Shit

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:54 ,

Pjes per kerre kosove

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:53 ,

Pjes per kerre audi a4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 16:38 ,

audi a6

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 08:46 ,

Audi A6 3.0 Quattro Automatik 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A8 / S8 D3 Benzin & Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A8 / S8 D2 Benzine & Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A6 C6 2.0 - 2.7 - 3.0 TDI / Benzine

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A6 C5 Benzin & Diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A4 1.9 - 2.0 - 2.5 - 2.7 - 3.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 08:17 ,

Pjese per Audi A4 B6 1.9 - 2.5 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:16 ,

Pjese per Audi A3 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 19:27 ,

Audi a6 3.0tdi full extra

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 18:06 ,

AUDI A8 4.2 TDI FULL OPCION RKS

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:45 ,

Audi

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione