Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | Q3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi Q3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI 2013 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:23 Vetura , Gjilan

Goma te dimrit

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:51 Vetura , Besianë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO V.P 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:51 Vetura , Prishtinë

Audi Q3

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:26 Vetura , Lipjan

Q5 3.0 tdi Quattro Automatik

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Dhj 13:29 Vetura , Pejë

Audi Q3 2.0 2013 panoram

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 13:07 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 17:38 Vetura , Pejë

AUDI Q3

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:49 Vetura , Prishtinë

Audi q3 s line

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 17:05 Vetura , Ferizaj

Audi Q3 2.0 Sline Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 23:14 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 S-LINE 2.0 TDI 150PS QUATTRO

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 10:07 Vetura , Prishtinë

Audi q3

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 00:51 Vetura , Gjakovë

Audi

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 14:04 Vetura , Pejë

Audi Q3 automatic stronik 3xsline

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 00:15 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 3xSLINE Ne Shitje.

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 22:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 Tdi S Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi Q3 2018 2.0 120k km S line

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Tet 00:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi Q3 S-Line 35TDI S-Tronic Quattro 150ps

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 13:20 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 QUATTRO

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 15:44 Vetura , Gjilan

Audi q3

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 00:18 Vetura , Malishevë

Audi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 20:14 Vetura , Gjilan

Audi Q3 - 2014 Automatik - Ne gjendje te rregullt

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 18:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 12:54 Vetura , Prizren

Audi Q3

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:54 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 Quattro 2.0 TDI, S-Line

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 20:01 Vetura , Gjilan

Audi q3

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 22:11 Vetura , Therandë

Audi q3

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:39 Vetura , Therandë

Audi q3

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 18:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 11:45 Vetura , Ferizaj

Audi Q3 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 18:28 Vetura , Ferizaj

Audi Q3

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 00:05 Vetura , Malishevë

Audi q3 Quattro Sport

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 20:48 Vetura , Pejë

Audi q3 2.0 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Q3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione