Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Q5 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi Q5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Sht 16:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Q5 Quattro PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q5 #Quattro#

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 14:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0, quattro, S line

20 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 17:18
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0, quattro

20 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:09 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO VITI 2019 AUTOMATIK I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 B HYBRID VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014 -Exclusive AUDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 super gjendje

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:22
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 40TDI 76,000KM

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:45 Vetura , Prishtinë

2014 Audi Q5 3.0 TDI Prestige automatik Lekure

13 600 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:35 Vetura , Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:32 Vetura , Besianë

Audi q5 2.0 autmatik 049244347

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 170PS ALLROAD AUTOMATIK I DOGANUAR

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Vetura , Pejë

Audi Q5 Sline 3.0 Dizel Viti Prodhimit 18.03.2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura , Ferizaj

Shes Audi Q5 Matrix 3.0 S_Line 286 ps

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 tdi Automatik S -line full opcion 4x4 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI -AUTOMATIK-PA DOGAN- MODEL 2014-FACELIFT-

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 40 TDI 3X-SLINE QUATTRO BLACK OPTIK PANO MATRIX 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:34 Vetura , Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 2013 Automatik-Quattro 313 PS me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 40 TDI Quattro S-Tronic

42 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:21 Vetura , Pejë

Audi Q5-3xSline-3.0TDI

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Vetura , Viti

Audi Q5 3.0 TDI Automatik Quatro S Line viti 2014 Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Vetura , Vushtrri

AUDI Q5 3.0 TDI V6 3x Sline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:17 Vetura , Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 2015 Automatik-Quattro me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 Tdi 3xSline DSG Viti 2017 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 4.0 Tdi Automatik Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 Vetura , Prishtinë

Fellne dhe Goma

530 EUR Price Reduced

Dje 19:47 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 TDI quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Q5 3.0 TDI

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:51 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 *VITI 2014* 3.0TDI •2X S/Line• I DOGANUAR * PANORAMA

17 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:46 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 #Quattro#

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 TDI Automatik Matrix - Nga Zvicra -Viti:2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:58 Vetura , Pejë

AUDI Q5 3.0 QUATTRO FACELIFT TDI 2015 .I SAPO DOGANUAR.

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:15 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 40 TDI AUTOMATIC 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:15 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI AUTOMATIC 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:48 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 3.0 TDI quattro S-Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:45 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 40 TDI quattro Matrix

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 17:18
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0, quattro

20 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 14:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0, quattro, S line

20 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 13:30 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 TDI Quattro S-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 01:03 Vetura , Prizren

Audi SQ5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:38 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 Tdi ** QUATTRO ** Automatik Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 23:42 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA A.S ALBANI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:52 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 16:14 Vetura , Prishtinë

Q5 Quattro PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 15:59 Vetura , Prishtinë

Audi q5

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:12 Vetura , Besianë

Audi Q5 3.0

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 19:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura me çmim te volitshem

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi Q5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione