Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | Q7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi Q7 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi Q 7 Quattro S Line 7 Ulëse

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:06 Vetura , Pejë

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3x Sline

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Vetura , Pejë

Audi Q7 2013 rks dogan per her par

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:00 Vetura , Gjilan

Audi Q7

8 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3XSLINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:41 Shitorja Vetura , Rahovec

Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan✅

3 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:28 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 3.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Shitorja Vetura , Vushtrri

AUDI Q7 DIESEL 3.0 TDI S-LINE I DOGANUAR RKS FULL OPSJON

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Shitorja Vetura , Vushtrri

AUDI Q7 DIESEL 3.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 3 x S-line

44 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:30 Vetura , Lipjan

AUDI Q7 3.0 S LINE. AUTOMATIK RKS

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura BMW Gjitha Modelet ������

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI Q7 3.0 SLINE 2010 shum i mir

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Vetura , Viti

Audi Q7 3.0 TDI Quatro Automatik 7 Ulse 12/2014 veq me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Vetura , Prizren

Audi Q7

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:18 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 quattro 3.0 TDI S-line

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 00:19 Vetura , Pejë

Audi Q7 2013 7 ulse Quatro

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 14:19 Vetura , Besianë

shitet Q7 full opsjeone 7 ulse

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Sht 00:50 Vetura , Burim

2017 Audi Q7 Prestige Quattro

7 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Sht 13:32 Vetura , Pejë

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 16:21 Vetura , Pejë

Audi Q7 3.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 00:55 Vetura , Ferizaj

AUDI Q7 3.0 TDI PRESIDENCIAL FULL

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 00:12 Vetura , Malishevë

Audi Q7 for sale

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 17:07 Vetura , Artanë

2018 Audi Q7 for sale

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 23:33 Vetura , Gjilan

2018 Audi Q7 for sale

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 21:36 Vetura , Ferizaj

Audi Q7 Sline quatro 045556442

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:16 Vetura , Ferizaj

Audi Q7 Sline quatro 3.0 V6 Nr.045556442

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 22:42 Vetura , Ferizaj

Audi Q7

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:15 Vetura , Ferizaj

SHITET AUDI Q7 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 02:32 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 quattro 3.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Sht 13:00 Vetura , Prishtinë

Shitet

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 01:52 Vetura , Prishtinë

Shitet

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 18:06 Vetura , Pejë

AUDI Q7 2013 7 ulse rks per her par

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 13:57 Vetura , Pejë

Audi Q7 2013 7 ulse rks per her par

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 11:47 Vetura , Gjakovë

AUDI Q7 3.0 TDI S-LEIN NAFT

25 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 21:28 Vetura , Ferizaj

Audi Q8 S line

61 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 20:21 Vetura , Pejë

Audi Q7 2013 7 ulse rks per her par

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 19:49 Vetura , Ferizaj

Audi Q7 2011 3.0 TDI AUTOMATIK

123 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:47 Vetura , Ferizaj

Audi Q7 S-Line / 2011

14 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 18:46 Vetura , Ferizaj

Audi Q7 S-Line // 2011

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi Q7 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione