Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | RS-modele

RS2 , 11
RS3 , 10
RS4 , 13
RS5 , 5
RS6 , 23

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:19 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj audi b4 dizell gjendje shum t mir

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 22:21 Vetura , Mitrovicë

Audi Rs5-r Abt 1/50

134 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Nën 01:06 Vetura , Mitrovicë

Auspuha S5 3.0 benzin

200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 21:41 Vetura , Prishtinë

Audi RS5 benzin

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 22:40 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 1.6 dizel viti 2011 per me shum info +3834946505

11 111 111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 16:39 Vetura , Prishtinë

AUDI RS3 SPORTBACK 2.5 TFSI 367PS QUATTRO STRONIC

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 21:14 Vetura , Gjilan

rs7 700ps

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 13:45 Vetura , Prishtinë

Rent a car Ermo online 24h

25 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Drenas

audi4 b8 2 .0 dizell

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Drenas

audi4 b8 2 .0 dizell

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Drenas

audi4 b8 2 .0 dizell

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Drenas

audi4 b8 2 .0 dizell

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Drenas

audi4 b8 2 .0 dizell

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Drenas

audi4 b8 2 .0 dizell

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 20:34 Vetura , Lipjan

shiten ZmaDhues Zeri Big bass������

40 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Nën 00:58 Vetura , Mitrovicë

Shesim faqet 8.6k dhe 9.3k

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 00:58 Vetura , Mitrovicë

Shesim faqet 8.6k dhe 9.3k

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 00:58 Vetura , Mitrovicë

shesim faqet 9.3k dhe 8.6k

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Nën 20:23 Vetura , Mitrovicë

Shesim faqet 8.6k dhe 9.3k

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 20:06 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Rs6

49 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 11:56 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Rs6

50 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 15:19 Vetura , Besianë

Shes fellne

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 09:18 Vetura , Klinë

shitet audi a4

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 22:24 Vetura , Lipjan

Audi A6 Av.quat 3.0 TDI

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 18:55 Vetura , Lipjan

Audi A4 model RS 4

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 22:48 Vetura , Dardanë

makin

1 580 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Korr 22:05 Vetura , Gjilan

Audi RS6 Avant Performance

90 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 01:57 Vetura , Prishtinë

urgjent

12 344 556 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 19:48 Vetura , Burim

sheshs ker audi 100 gjedje regul

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 21:36 Vetura , Prizren

RS6 700HP (Kuaj-Fuqi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 22:21 Vetura , Lipjan

Shiten skelet ndrrohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 12:16 Vetura , Ferizaj

Audi RS6 PLUS ABT

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 14:57 Vetura , Prizren

RENT A CAR DITORE DHE JAVORE

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 22:39 Vetura , Ferizaj

audi a6

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 20:34 Vetura , Malishevë

Audi A7 benzin

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 20:29 Vetura , Ferizaj

Audi RS6 5XX+

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 20:51 Vetura , Artanë

RS6

200 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 12:32 Vetura , Fushë Kosovë

shes urgjent

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 17:00 Vetura , Rahovec

Fellne

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 08:20 Vetura , Viti

Kompjuter motorri per Audi rs4 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 11:22 Vetura , Prishtinë

AUDI RS6 5.0TFSI V10 PA DOGAN

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 20:35 Vetura , Ferizaj

Audi rs3

30 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Gush 23:46 Vetura , Prizren

Audi 4 quattro

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:26 Vetura , Ferizaj

Rrota MS

50 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 15:14 Vetura , Skenderaj

shes audin rs2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 10:36 Vetura , Mitrovicë

shes audin rs

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:50 Vetura , Skenderaj

shes audin rs2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 14:49 Vetura , Mitrovicë

Audi rs2

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 22:47 Vetura , Lipjan

audi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 17:34 Vetura , Prizren

Audi rs6

14 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione