Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | S-modele

S2 , 17
S3 , 34
S4 , 61
S5 , 28
S6 , 32
S8 , 38

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 12:04 Vetura , Prishtinë

audi a4 2.0 tdi 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 20:54 Vetura , Prishtinë

AUDI S6 2016 40TFSI

32 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:49 Vetura , Prishtinë

Audi S4 B8

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:04 Vetura , Therandë

Audi s5 4.2fsi quattro

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 04:38 Vetura , Besianë

Metal punues

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 19:31 Vetura , Prishtinë

Blej Audi Mercedez

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Shk 18:48 Vetura , Prishtinë

Vetura

200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 02:12 Vetura , Lipjan

AUDI S8

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 01:45 Vetura , Prishtinë

Audi A5 3xSLine vjen prej gjermonis 4x4

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 17:59 Vetura , Mitrovicë

Audi b4 1.9 tdi

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 17:59 Vetura , Mitrovicë

Audi b41.9 tdi

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 20:44 Vetura , Pejë

S4 Fabrike ✅120.000KM✅

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 17:41 Vetura , Prishtinë

Audi S8 Plus - 605 PS - 4.0 V8 TFSI - Benzin

69 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Tet 00:09 Vetura , Lipjan

Audi S8 2007 5.2s V10 Laborgini motorr Quattro

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 00:59 Vetura , Prishtinë

Audi

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Gush 21:39 Vetura , Therandë

Audi S4 karavan extra version

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 12:00 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi S5 3.0TFSI V6

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 15:46 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 00:05 Vetura , Burim

shes karrikat per golf 2

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Korr 14:21 Vetura , Burim

shes karrikat per golf 2

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Qer 12:08 Vetura , Gjilan

Audi a4 1.9 tdi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Qer 10:19 Vetura , Prizren

Shitet Audi A8/S8 5.2 Benzin viti 2008

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:36 Vetura , Prishtinë

Audi A6 Sline 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 22:13 Vetura , Ferizaj

��-AUDi A8. 4.0 DiESEL EXTRA RKS QUATRO NDRRiM��

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 15:21 Vetura , Lipjan

Audi S4

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 13:25 Vetura , Prishtinë

shes audin

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 11:10 Vetura , Prishtinë

shes audin

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 22:53 Vetura , Pejë

Audi a4 Sline s4 automatik 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 11:28 Vetura , Prizren

shitet ose ndrrohet me mat vogel

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 05:01 Vetura , Prishtinë

audi

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 00:33 Vetura , Prizren

Ausi s q 5

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 13:57 Vetura , Prizren

Mazda MPS����

13 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 14:49 Vetura , Pejë

Audi s4

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 15:51 Vetura , Vushtrri

Audi A6

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 23:29 Vetura , Besianë

Audi s8 facelift model.

39 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 15:35 Vetura , Lipjan

Audi A8 2.5 TDI Diesel ka 11 muj rregjistrim

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 07:44 Vetura , Pejë

Audi S5

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 21:22 Vetura , Therandë

Audi Q7

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Dhj 06:13 Vetura , Besianë

Audi A3 S Liene Limusine S tronic

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Dhj 17:53 Vetura , Besianë

Audi A3 S Liene Limusine S tronic

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Dhj 09:17 Vetura , Gjilan

Shitet Audi S3 Pa Dogan

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:57 Vetura , Pejë

Shitet vetura urgjent. Çmimi me marrëveshje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Tet 00:54 Vetura , Ferizaj

Audi S8 Youngtimer

5 490 EUR

10 Tet 21:55 Vetura , Besianë

Audi S5 Sportback

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 21:54 Vetura , Besianë

Audi S5 Sportback 2013

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 00:35 Vetura , Deçan

Shitet audi s5 me marrveshje

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 09:26 Vetura , Prishtinë

Audi Coupe

15 Gush 19:21 Vetura , Prishtinë

Vetur

24 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 19:21 Vetura , Prishtinë

Vetur

24 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 19:21 Vetura , Prishtinë

Vetur

24 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione