Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje - Gjeni shpallje për vetura Audi të modeleve dhe serive të ndryshme

RS-modele , 58
S-modele , 197
TT , 80
100 , 587
200 , 86
80 , 6145
90 , 451
A1 , 185
A2 , 248
A3 , 4135
A4 , 8018
A5 , 685
A6 , 4926
A7 , 301
A8 , 1079
Allroad , 95
Cabriolet , 16
Coupé , 32
Q3 , 147
Q5 , 488
Q7 , 513
QUATTRO , 49
R8 , 18
RS7 , 10
RSQ3 , 1
S1 , 2
S7 , 4
SQ5 , 37
TT , 10
V8 , 8

Vetura Audi të reja dhe të përdorura, manuale apo automatike në shitje vetëm në MerrJep.com. Kërkoni mbi 25.333 shpallje për të gjetur ofertat më të mira për Audi në shitje.


Në këtë kategori mund të gjeni seri të ndryshme veturash të brendit Audi duke përfshirë Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7 dhe seri të tjera si S-Modele apo RS-Modele me vite të ndryshme prodhimi.

Dje 23:29
Linku:
,

AUDI A4 AVANT, DIZEL 190 PS, Model 2015 e zeze

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 13:02
Linku:
,

Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:32 ,

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN ME DOGAN 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:31 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:28 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:28 Shitorja ,

Audi A3 1.9

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:28 ,

Audi A6 2.0 Tdi Automatik Vp 2010 Rks 3 muj

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:28 Shitorja ,

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:23 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:23 ,

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 ,

Audi A3 sportback 1.6 TDI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:15 ,

Audi A3 2.0 S-tronic

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 ,

audi a6

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:04 ,

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 ,

Shes Audi Q5 2.0 TDI Matrix Quattro

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 ,

Audi A3 1.9 TDI 131PS

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:01 ,

Shes Audi A6 2.5 tdi v2004 rks tetor 22

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:01 ,

Audi A1 2012 1.6 diesel pa dogan

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

Audi A8 4.2 TDI - Quattro Design Selection - RKS

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:55 ,

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

AUDI A6 3.0 TDI S_LINE VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX S_LINE VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Shitorja ,

Audi SQ5 3.0 TDI,Quattro

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:54 ,

Audi A4 Automatik 2.0, v.p.2007 Klimatronik RKS

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:54 Shitorja ,

Audi 8R SQ5 3.0 TDI,Quattro

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

Audi A4 3.0d Quattro Automatik 2007 rks

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:31 ,

AUDI A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

Shes Pjes Per Audi 100

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:30 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

25 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:30 ,

Fellne 14 Audi

130 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:30 ,

Shes Audi 90

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave Audi për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë Audi të re apo të përdorur, me transmetues manual apo automatik, me doganë apo pa doganë, Merrjep ka një mundësi për ju.


Nëse jeni në treg për një veturë Audi të re apo të përdorur, ne ju rekomandojmë t'ju hidhni një sy kategorisë sonë të veçantë në të cilën mund t'i gjeni të gjitha modelet e këtij brendi.


Audi - Vetura në shitje


Audi është një nga kompanitë me influencën më të madhe të makinave në botë, Audi është i njohur për veturat e saj sportive, me stil dhe SUV të cilësisë superiore.


I njohur për prodhimin e një sërë automjetesh luksoze duke përfshirë sedanë, makina sportive, SUV dhe të tjera, brendi Audi është jashtëzakonisht i njohur edhe në Kosovë, e kjo nuk kishte si të mos transmetohej edhe në platformën tonë MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Audi automatik, manual, me benzinë apo naftë, të doganuar apo jo, me tabela të huaja, të re apo të përdorur, këto janë disa nga seritë e Audi-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Audi Seria A


Seria A është seria më e kërkuar e prodhuesit Audi në MerrJep.com. Kjo klasë e veturave varion në vetura të vogla, të mesme dhe të mëdha. Idealisht sa më i lartë të jetë numri aq më e madhe është makina si për nga madhësia fizike ashtu edhe nga kapaciteti i motorrit.


Më poshtë mund t'i gjeni disa nga modelet e kësaj serie


Audi A3 - Kjo seri është e gjitha e lidhur me stilin dhe klasin, nga linjat e tij të lëmuara tek motori i tij i fuqishëm. Vetura ka një nivel jashtëzakonisht të lartë të pajisjeve standarde. Audi A3 është një zgjedhje e zgjuar, nëse jeni duke kërkuar të udhëtoni për në dhe nga puna ose të bëni udhëtime në fundjavë me miqtë gjatë gjithë verës.


Pavarësisht se cilat janë preferencat tuaja, në këtë kategori ju mund të gjeni Audi A3 të viteve të ndryshme të prodhimit përfshirë Audi A3 2005, Audi A3 2005, Audi a3 2010, Audi A3 automatik apo manual etj.


Audi A4 - Është një veturë luksoze që ka një motor me performancë të lartë. Dizajni i makinës është i butë dhe elegant. Forma e makinës është unike dhe ka një formë aerodinamike. Ka veçori të këndshme të brendshme si sedilje lëkure, radio, sistem GPS dhe shumë më tepër. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Përveç serisë A të veturave, MerrJep.com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro, S-Model, RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione