Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në shitje - Gjeni shpallje për vetura Audi të modeleve dhe serive të ndryshme

RS-modele , 60
S-modele , 192
TT , 78
100 , 595
200 , 87
80 , 6089
90 , 444
A1 , 179
A2 , 245
A3 , 4093
A4 , 7989
A5 , 681
A6 , 4963
A7 , 277
A8 , 1043
Allroad , 94
Cabriolet , 16
Coupé , 31
Q3 , 148
Q5 , 477
Q7 , 485
QUATTRO , 46
R8 , 18
RS7 , 10
RSQ3 , 1
S1 , 2
S7 , 4
SQ5 , 32
TT , 10
V8 , 7

Vetura Audi të reja dhe të përdorura, manuale apo automatike në shitje vetëm në MerrJep.com. Kërkoni mbi 25.333 shpallje për të gjetur ofertat më të mira për Audi në shitje.


Në këtë kategori mund të gjeni seri të ndryshme veturash të brendit Audi duke përfshirë Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7 dhe seri të tjera si S-Modele apo RS-Modele me vite të ndryshme prodhimi.

12 Maj 18:55
Linku:
,

Audi A8L 4.2TDI Quattro 3xS-line Design

18 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:21
Linku:
,

Audi A4 2012 ���� Automatik 2.0d

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:25
Linku:
,

AUDI A4 S-Line 2.0 2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:59
Linku:
Shitorja ,

Audi SQ5

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dje 22:50 ,

Shes Audi A4 viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:24 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:31 ,

Audi B4 1.9 TD Rks (5 MUJ)

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:15 ,

Shitet Audia

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

Rent A Car

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:31 ,

Shes Q3 2.0 Stronik 4x4

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 ,

AUDI A3 1.9TDI 2009 RKS 1 MUAJ

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 ,

AUDI A6 3.0 AUTOMATIK S-line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:44 Shitorja ,

Audi A1 Matrix Sportback VEQ ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave Audi për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë Audi të re apo të përdorur, me transmetues manual apo automatik, me doganë apo pa doganë, Merrjep ka një mundësi për ju.


Nëse jeni në treg për një veturë Audi të re apo të përdorur, ne ju rekomandojmë t'ju hidhni një sy kategorisë sonë të veçantë në të cilën mund t'i gjeni të gjitha modelet e këtij brendi.


Audi - Vetura në shitje


Audi është një nga kompanitë me influencën më të madhe të makinave në botë, Audi është i njohur për veturat e saj sportive, me stil dhe SUV të cilësisë superiore.


I njohur për prodhimin e një sërë automjetesh luksoze duke përfshirë sedanë, makina sportive, SUV dhe të tjera, brendi Audi është jashtëzakonisht i njohur edhe në Kosovë, e kjo nuk kishte si të mos transmetohej edhe në platformën tonë MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Audi automatik, manual, me benzinë apo naftë, të doganuar apo jo, me tabela të huaja, të re apo të përdorur, këto janë disa nga seritë e Audi-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Audi Seria A


Seria A është seria më e kërkuar e prodhuesit Audi në MerrJep.com. Kjo klasë e veturave varion në vetura të vogla, të mesme dhe të mëdha. Idealisht sa më i lartë të jetë numri aq më e madhe është makina si për nga madhësia fizike ashtu edhe nga kapaciteti i motorrit.


Më poshtë mund t'i gjeni disa nga modelet e kësaj serie


Audi A3 - Kjo seri është e gjitha e lidhur me stilin dhe klasin, nga linjat e tij të lëmuara tek motori i tij i fuqishëm. Vetura ka një nivel jashtëzakonisht të lartë të pajisjeve standarde. Audi A3 është një zgjedhje e zgjuar, nëse jeni duke kërkuar të udhëtoni për në dhe nga puna ose të bëni udhëtime në fundjavë me miqtë gjatë gjithë verës.


Pavarësisht se cilat janë preferencat tuaja, në këtë kategori ju mund të gjeni Audi A3 të viteve të ndryshme të prodhimit përfshirë Audi A3 2005, Audi A3 2005, Audi a3 2010, Audi A3 automatik apo manual etj.


Audi A4 - Është një veturë luksoze që ka një motor me performancë të lartë. Dizajni i makinës është i butë dhe elegant. Forma e makinës është unike dhe ka një formë aerodinamike. Ka veçori të këndshme të brendshme si sedilje lëkure, radio, sistem GPS dhe shumë më tepër. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Përveç serisë A të veturave, MerrJep.com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro, S-Model, RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione