Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | TT

TT , 68
TT RS , 8
TTS , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 08:38 Vetura , Prishtinë

Audi TT��

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

Audi TT��

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 01:20 Vetura , Ferizaj

audi tt

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 00:01 Vetura , Ferizaj

audi tt

300 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 23:49 Vetura , Shtërpcë

Shes Audi TT

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:35 Vetura , Mitrovicë

AUDI TT 1.8TURBO V5 QUATTRO

36 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 01:49 Vetura , Prizren

Audi TT 2.0 Tfsi

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 18:21 Vetura , Prishtinë

Audi TT Quattro 1.8T 225HP ��

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:15 Vetura , Gjakovë

shitet urgjend

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 19:18 Vetura , Prizren

shes ndrroj audi tt

29 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:03 Vetura , Therandë

Audi TT 1.8 turbo v5

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 07:22 Vetura , Drenas

Goma

60 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 00:50 Vetura , Prishtinë

Audi TT Quattro 225HP

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:43 Vetura , Prizren

Audi cuatro

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 11:43 Vetura , Prizren

Audi cuatro

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 14:55 Vetura , Ferizaj

Audi TT Turbo Intercollersport 255Ps Ndrrim mundshum

3 888 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 01:04 Vetura , Fushë Kosovë

Audi tt

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 17:53 Vetura , Prizren

Audi cuatro

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 23:36 Vetura , Fushë Kosovë

Audi TT

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:44 Vetura , Prishtinë

AUDI TT

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 18:24 Vetura , Gjakovë

shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:16 Vetura , Gjakovë

audi TT

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:33 Vetura , Mitrovicë

boshpumpa

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 17:10 Vetura , Pejë

Audi TT

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 19:12 Vetura , Prizren

Audi A4

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 21:23 Vetura , Prizren

Audi A4 2.0 TDI

4 500 EUR

14 Sht 09:19 Vetura , Skenderaj

Audi TT

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 07:12 Vetura , Malishevë

LADI Drill

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 11:04 Vetura , Ferizaj

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 12:12 Vetura , Prizren

Makina Audi ne shitje 2.0 TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 19:48 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi TT

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 02:46 Vetura , Mitrovicë

suzuki

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Shk 22:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet boj ndrrim

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 19:30 Vetura , Fushë Kosovë

Audi tt slin 1.8 benxin

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 15:57 Vetura , Prishtinë

Audi TT 8j 01.03.2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Nën 09:20 Vetura , Prishtinë

Shiten Fellnet Per Touareg

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 19:17 Vetura , Vushtrri

Shiten

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi TT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 22:18 Vetura , Prishtinë

Shitet audi tt 1.8 benxin v5

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 12:56 Vetura , Viti

Audi tt

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Jan 06:58 Vetura , Prizren

audi tt

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 20:31 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A6

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 17:55 Vetura , Lipjan

Audi TT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 22:00 Vetura , Gjilan

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 10:13 Vetura , Lipjan

Audi TT TDI Quattro S-line

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 19:57 Vetura , Shtime

Shes opel signus

45 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:16 Vetura , Prishtinë

Atlete futbolli

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:02 Vetura , Prishtinë

audi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 21:01 Vetura , Pejë

audi tt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 17:17 Vetura , Dragash

audi tt 1.8 benzin

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione