Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BAIC Të gjitha në Kosovë

BJ20 , 4
BJ40 , 1
D20 , 5
D50 , 2
EC3 , 2
M20 , 2
MZ40 , 4
MZ45 , 3
X25 , 1
X55 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BAIC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:10 Vetura , Pejë

Laminat

26 Maj 17:00 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 21:28 Vetura , Mitrovicë

shitet mondial rf 150cc

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 03:03 Vetura , Burim

Dru kerr traktor

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Gush 21:40 Vetura , Skenderaj

t2 t3 t4

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 16:26 Vetura , Skenderaj

T2 t3

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 14:44 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 16:49 Vetura , Therandë

Buick Rendezvous Amerikan shitet ndrrohet

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:03 Vetura , Ferizaj

shes xheta

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 16:40 Vetura , Vushtrri

Vez bio

5 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 19:19 Vetura , Pejë

Fellne per gollf

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 22:19 Vetura , Pejë

Amortizera

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 19:40 Vetura , Prishtinë

Shitet adapter 12 pro max

20 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 00:11 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjentt

320 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Sht 16:44 Vetura , Prizren

Shiten paiset per resterante per kuzhin e tje ofert

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 19:25 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet fiat punto dizell

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 16:26 Vetura , Pejë

Shes kantaricen shum ngjendje tmir

12 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 12:12 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj Vetur deri 1500€

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 14:23 Vetura , Ferizaj

Shes Mercdesin 250d

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 19:58 Vetura , Burim

Dru

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 19:10 Vetura , Burim

Dru

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Dhj 18:27 Vetura , Burim

Rimorkio

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 19:46 Vetura , Burim

Dru

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 12:28 Vetura , Burim

sdfsdfsdfsdf

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 19:52 Vetura , Klinë

Ne shitje kose e barit

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car mara

30 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 18:45 Vetura , Ferizaj

shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 11:50 Vetura , Drenas

shes golf 1.6 disel ne gjendje te mir

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 19:43 Vetura , Ferizaj

Bickilet 26 L

120 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 16:02 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaj boksa per qen vazo per lula

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 12:00 Vetura , Vushtrri

Shiten

17 Mar 09:28 Vetura , Burim

Shes Iveco ne gjendje te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BAIC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione