Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Alfa romeo | Besianë | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 46
Audi , 7
BMW , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Alfa romeo,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Alfa romeo Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:55 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:51 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:50 Vetura , Besianë

MERCEDES S350 CDI 4Matic 286ps Long FACELIFT RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 11:14 Vetura , Besianë

Shitet alfa romeo 156 berlina 2.4 jtd viti 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 09:54 Vetura , Besianë

Shitet alfa romeo 147 1.9 Jtd dizel rks

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:46 Vetura , Besianë

Caddy Me Ulse 1.6 TDI 2012 Pa Dogane

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 09:55 Vetura , Besianë

Passat TDI 2 Tkuqe

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:51 Vetura , Besianë

Passat TDI 2 tkuqe

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:01 Vetura , Besianë

Passat 1.9

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:36 Vetura , Besianë

Shitet mercedes E class 2.2 facelift

16 499 EUR

15 Tet 12:44 Vetura , Besianë

Mercedes E class 2.2 facelift

16 499 EUR

25 Sht 00:14 Vetura , Besianë

Jetta Hybrid 2014 Automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 12:20 Vetura , Besianë

JETTA HYBRID 1.4 TSI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:43 Vetura , Besianë

Jetta Hybrid

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:42 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 23:17 Vetura , Besianë

Sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 15:55 Vetura , Besianë

Shes sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 10:51 Vetura , Besianë

Shes VW JETTA 1.4 TSI HYBRID 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 00:18 Vetura , Besianë

Shitet Jetta Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:27 Vetura , Besianë

Jetta Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 15:42 Vetura , Besianë

Shes mercedes R

16 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 14:43 Vetura , Besianë

RANGE ROVER 2.7 HSE SPORT RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 20:05 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 13:56 Vetura , Besianë

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Pri 23:41 Vetura , Besianë

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 17:06 Vetura , Besianë

Alfa Romeo GT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:48 Vetura , Besianë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 16:37 Vetura , Besianë

mercedes sprinter 208d

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 20:57 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 159

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 22:12 Vetura , Besianë

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 18:25 Vetura , Besianë

PEUGEOT 308 1.6 HDI VITI 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:02 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 147 Dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 14:07 Vetura , Besianë

URGJENDD SHITET ALFA ROMEO 156 1.9 JTD RKS I SKADUN

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:27 Vetura , Besianë

Shitet Alfa Romeo 147

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 17:54 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:18 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

2 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 10:43 Vetura , Besianë

Alfa ROMEO , 1.9 JTD , RKS / 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:40 Vetura , Besianë

Alfa romeo 159

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 13:01 Vetura , Besianë

NTP-METI Rrethoja gilindera bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Qer 11:42 Vetura , Besianë

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:42 Vetura , Besianë

Metal Beha Ofrojm Pun nga Metali dhe me Kompezim

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:41 Vetura , Besianë

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 23:58 Vetura , Besianë

Shitet Fiat Ducato 2.8d viti 2000 tegjistrim 10 mu

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Mar 11:28 Vetura , Besianë

u shit

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 20:30 Vetura , Besianë

Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 JTD

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:19 Vetura , Besianë

SHITET NDRROHET AUDI Q5 2.0 TDI 143ps quattro

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 14:26 Vetura , Besianë

Golf 4

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 23:14 Vetura , Besianë

VW Golf 5 TDI 1.9 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Alfa romeo | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione