Golf 7 | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 9
Opel , 4
BMW , 3
Nissan , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:33 ,

Golf 7 M1 1.6TDI (I-te kuqe) BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:45 ,

Golf 7 2.0 TDi Automatik DSG Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 ,

GOLF 7 2.0 TDi PA DOGAN 157.xx Km

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 ,

Golf 7 2.0 Dsg ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

golf 7 1.6 tdi bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 03:06 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 09:10 ,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:41 ,

Fellne me Goma

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 11:55 ,

Golf 7 R Line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 03:41 ,

GOLF 7Rline full extra 2014 10muj rks

14 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 08:51 ,

Golf 7 2.0 tdi viti 2013 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 13:29 ,

Caddy

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:28 ,

Shitet golf 7rline 2.0 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:49 ,

Golf 4 1.9 TDi Special 2001 Rka 7 Muj

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:25 ,

Golf 7 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 17:35 ,

golf 7 gtd

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:12 ,

GOLF 7 144256km Automatik DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 16:11 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 16:51 ,

golf 7 2.0 Tdi

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:58 ,

GOLF 7 1.6 TDI 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:08 ,

Golf 7 Cup 110 ps 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:46 ,

I shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:46 ,

I shitur

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 15:24 ,

USHIT FLM

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 12:53 ,

Golf 7 110 ps

111 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:08 ,

Golf 7 1.6 TDI

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 15:09 ,

Polo 1.4 TDI 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 08:32 ,

Golf 7 cup 2014

111 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:10 ,

Golf

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 22:44 ,

Shes VW Golf 7 1.6 TDI 2015

8 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:19 ,

Bmw 320 M-Paket

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 13:02 ,

Golf 7 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 12:53 ,

GOLF 7 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 09:02 ,

Golf 7 tdi( 81 kw) 110 ps Cup

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 14:22 ,

Golf 6 2.0 TDi Rks 7 Muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:28 ,

U shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:24 ,

2013 Volkswagen Golf 7

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 10:01 ,

Shiten fellnet per golf 5,6,7

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 23:43 ,

U shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 23:43 ,

U shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 16:46 ,

U SHIT

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 20:44 ,

Golf 7 2.0 TDi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 7 në kategorinë Vetura | Opel | Frontera
  • Golf 7 në kategorinë Vetura | BMW | 118 | Seri 1
  • golf 7 në kategorinë Vetura | Jeep | Grand Cherokee
  • golf 7 në kategorinë Vetura | Toyota
  • golf 7 në kategorinë Vetura | Nissan | Juke
  • Golf 7 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 250 | E-Class
  • golf 7 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • Golf 7 në kategorinë Vetura | Dacia | Duster
  • golf 7 në kategorinë Vetura | Artega
  • Golf 7 në kategorinë Vetura | Lamborghini

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione