Golf4 | Besianë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf4,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf4 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 11:25 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 10:35 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Korr 07:59 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 17:43 ,

Urgjent golf 4 1vit rks

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 19:22 ,

Urgjent golf 4 1.6sr 1vit rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 19:42 ,

Golf 4 1vit rks

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 19:49 ,

Golf 4 1vit rks model tour

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 11:50 ,

Shitet golf 4 1.9 tdi 2000

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 22:51 ,

e ndrroj mercedesin me golf4 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 06:38 ,

Golf4 pacifik

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 16:55 ,

Shes Golf 4 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 00:47 ,

Golf4

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 23:16 ,

Caddy 1.9SDI VITI 2001 MOTORR GOLF4 RKS SKADUM

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 20:29 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Sht 20:34 ,

GOLF4 1.6

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:49 ,

N Shitje

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 12:57 ,

Golf4

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 14:06 ,

Fellne per Golf4

Histora e veturës

260 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 20:53 ,

shitet ndrrohet me golf4 sharan 1.9 tdi me klim

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 15:29 ,

Golf4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 16:21 ,

shes goma

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Dhj 20:04 ,

Golf4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 21:32 ,

Shes golf4 1.9 tdi

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 19:35 ,

Vetura ne shitje

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 09:39 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 16:58 ,

Golf4

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 09:14 ,

Shes Golfin 4motion 4×4 .

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 09:40 ,

Golf4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 14:27 ,

shitje

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 12:05 ,

Golf4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 21:52 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 21:36 ,

Golf4 pacific

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:08 ,

shitet golf4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 17:06 ,

Golf4

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 11:30 ,

Vw Golf4 td(i) 74 kw 101 ps viti 25 /0.8 2003

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 19:29 ,

Golf4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 16:43 ,

Golf4-TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 11:58 ,

fellne golf4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 15:12 ,

VW Golf 4 pacific -03

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:03 ,

VW Golf 4 pacifik -03

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 22:01 ,

VW Golf 4 tdi -03

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf4 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione