Kombi | Besianë | Makina | Vetura

Fiat , 17
Renault , 16
Opel , 14
Ford , 13
Peugeot , 11
Citroën , 8
Audi , 7
Nissan , 4
BMW , 4
Acura , 4
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:11 ,

Shitet kombi i posardhur nga jasht T5 1.9 Tdi

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:10 ,

Caddy 1.9 Tdi 66 kw viti 2001 Me Dogan

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 10:32 ,

vw t5 1.9 tdi me dogan

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 10:31 ,

vw t5 1.9 tdi me dogan + homologim

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:14 ,

Shes ndrroj traktorin 560 gjendje teper tmir

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 10:00 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Qer 16:00 ,

Shitet kombi

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 19:57 ,

Kombi t5 1.9 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:44 ,

Shes kombin t5 2005 1.9

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 03:14 ,

Shitet kombi T6 viti 2014

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 00:28 ,

Kombi T4 2.4TDI

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:14 ,

Kombi t5 1.9 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 17:46 ,

Shes kombi t5

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 23:01 ,

Shitet kombi T4 caravelle

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:53 ,

Shes Renault kombi i gjat

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 19:48 ,

Kombi t4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:10 ,

kombi

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:42 ,

Kombi 1.9

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:45 ,

Kombi ww 9.1

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:21 ,

Renault kombi

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 08:43 ,

T4 Kombi

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 12:46 ,

SHITET KOMBI T5 2.5 TDI 1 VIT REGJISTRIM

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 20:59 ,

Shes kombi renault

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 22:20 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 08:15 ,

Kombi karafell

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:27 ,

Kombi T4

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:19 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 18:08 ,

Kombi LT35

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:43 ,

Shitet kombi

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 20:19 ,

Kombi T4

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:56 ,

Mercedes-benz sprinter

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:31 ,

Kombi t-5

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 18:24 ,

Kombi 2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:49 ,

Shes ndrroj

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:08 ,

Shes kombin

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 12:59 ,

Shitet Kombi T4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:10 ,

KOMBI LT 35 2.5 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 23:39 ,

Kombit t4 1.9

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Shk 17:25 ,

Kombi Renault

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 13:51 ,

Shitet Transporter 5 Urgjent me dogan.

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 00:15 ,

shitet libreza e fave 2

Histora e veturës

130 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 18:18 ,

U shit !

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione