Nissan | Besianë | Makina | Vetura

Nissan , 37
Audi , 4
Opel , 4
BMW , 3
Peugeot , 3
Citroën , 1
Fiat , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:15 ,

Nissan sunny

750 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:38 ,

Nissan Note 1.5 dci -06 RKS ����-Urgjent-Boj Ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:00 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Qer 20:55 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 18:25 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI VITI 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 13:01 ,

NTP-METI Rrethoja gilindera bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Korr 14:37 ,

Shes gjip nissan patrol

Viti: 1985
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Qer 19:53 ,

Kombi Nissan Primastar

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 11:42 ,

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:41 ,

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 13:22 ,

Nissan X Trail 2.2 DCI,shitet ose ndrrohet

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 11:28 ,

u shit

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 13:15 ,

Nissan X Trail 2.2 Dci

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 15:50 ,

Nissan X Trail 2.2 dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 14:26 ,

Golf 4

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:14 ,

Nissan X Trail 2.2 Dci

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 11:31 ,

Nissan X Trail 2.2 DCI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 21:29 ,

Nissan X Trail 2.2 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:16 ,

Nissan X Trail 2.2 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:00 ,

Nissan X Trail 2.2 Dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:29 ,

Nissan X-Trail 2.2 DCI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:53 ,

Nissan Patrol 4.2 Dizell

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 14:29 ,

USHIT e Gzoft pronari i ri

7 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 19:52 ,

Shitet nissan primastar 2.2 dizel 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 15:11 ,

SHES MERCEDES SPRINTER 313 MAXI

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Pri 15:14 ,

Shitet kombi Nissan primastar me motor 2.2 diesel

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:47 ,

Shes Mercedes Vito 111 Cdi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 22:18 ,

Nissan kubistar

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 21:25 ,

SHES MERCEDES SPRINTER 209 ME DOGAN

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:14 ,

SHES MERCEDES VITO 111 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 20:59 ,

SHES MERCEDES VITO 111 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 20:51 ,

SHES MERCEDES SPRINTER 209 ME DOGAN

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 20:21 ,

SHES VOLKSWAGEN T4 2.4

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 23:12 ,

Opel Calibra 2.0i (TIP-TOP)

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 22:52 ,

Opel Calibra 2.0i (Tip-Top)

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 00:58 ,

Nissan micra

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 22:15 ,

Nissan Almera Tino dizel

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 17:31 ,

nissan patrol

4 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 14:27 ,

Nissan

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:48 ,

Shes audi B4

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 23:25 ,

Shes golf 2 1.9

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Tet 17:22 ,

Pikap Citroen Berlingo

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione