benzin | Besianë | Makina | Vetura

Opel , 191
Audi , 95
Fiat , 65
Renault , 43
BMW , 40
Peugeot , 27
Ford , 26
Chrysler , 15
Škoda , 10
Smart , 10
Volvo , 9
Citroën , 8
Seat , 7
MINI , 4
Hyundai , 4
Rover , 4
Nissan , 3
Zastava , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Dacia , 2
Acura , 2
Alpina , 2
Yugo , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Lada , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benzin Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:53 ,

1.4 benzin me klim rks 5 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:58 ,

Nissan sunny

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:29 ,

VW POLO PA DOGAN

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 23:30 ,

Volvo V40 1vit RKS

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 19:10 ,

opel vectra rks

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 19:11 ,

Shitet

Histora e veturës

480 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 19:42 ,

Fiat 500 Automatik

Histora e veturës

67 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 22:01 ,

Shitet Golf 2 1.6 Turbo Dizell

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Qer 19:00 ,

GOLF 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Qer 23:10 ,

shes audi coupe 1986

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 07:20 ,

Shitet

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 23:37 ,

shes audi coupe 1986

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:17 ,

Audi a4

Histora e veturës

680 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 23:04 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

680 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:37 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:15 ,

shes audi coupe 1986

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:16 ,

Shitet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 15:32 ,

Opel vektra

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:16 ,

shes audi coupe 1986

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 22:21 ,

Shitet vektra ne rregull

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 10:35 ,

Passati

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Pri 13:24 ,

Shes pasat 1.8 benzin rks ska

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Pri 19:47 ,

shitet golf vento bicikletat

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 20:38 ,

JAGUAR S-TYPE 3.0 Benzin PA DOGAN

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 12:47 ,

Mercedes c180

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Pri 22:18 ,

Opel astra 1.4 rks 6 muj

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 22:47 ,

Shitet Renault Twingo

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 13:58 ,

Shitet Golf 2 benzin 1.6 i qlajmrum

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 16:53 ,

Shes Veturen Ford Mondeo 2001 2.0 Benzin

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:58 ,

Opel astra 1.4 rks dej mujn e 9

Histora e veturës

75 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 13:59 ,

Polo 1.4 Benzin Me klim rks 01/08/2021

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:58 ,

Polo 1.4 benzin me klim Rks 01/08/2021

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:51 ,

Shes BMW 320I

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 19:17 ,

shes audin coupe 86

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 06:01 ,

Polo 1.2 benzin 4 Cilindra me klim regjistrim 10 muaj

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:00 ,

Bmw 550i xDrive

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 08:07 ,

Benzin

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 17:08 ,

Shes Opel kadet 1.6 benzin

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 14:53 ,

Polo 1.4 benzin viti 1998 regjistrim deri 20.12.2021

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:36 ,

Golf 3 turbo dizel

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:18 ,

Disel

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 10:34 ,

Shitet Opel Vectra 8 Muj Regjistrim

Histora e veturës

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Shk 02:17 ,

Opel Corsa 1.2 benzin TwinPort 85 ps Automatik viti 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 10:50 ,

Polo 1.4 benzin viti 1998 regjistrim deri me 20.10.2021

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:18 ,

U shitt

Histora e veturës

660 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 16:11 ,

SHITET URGJEND SHARANIN BENZIN RKS I SKADUM

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Shk 12:11 ,

Shitet

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 22:57 ,

Shitet Golf 3 Model Special

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione