golf 2 | Besianë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1247
Audi , 15
Opel , 12
Fiat , 6
Acura , 6
Ford , 5
BMW , 3
Citroën , 3
Aixam , 3
Peugeot , 2
Nissan , 1
MINI , 1
Grecav , 1
Alpina , 1
Artega , 1
MG , 1
Renault , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:47 ,

GOLF 7 2.0 TDi PA DOGAN 159xx Km

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:51 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:06 ,

Golf 2 Turbo interkyler1/6

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 14:10 ,

VW Golf 7 Automatik DSG 1.6TDI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 19:15 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:25 ,

vw golf 7 2.0 tdi kombi

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 23:07 ,

Shitet Golf 2 1.6 Dizell

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 12:43 ,

Shitet Golf 2 1.6 Dizell Fabrikisht

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Korr 07:00 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 09.2021 KLIM AC SHIBER

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 19:08 ,

Shes Renault Master Maxi i sapo ardhur nga Austria

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Korr 08:20 ,

shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 17:22 ,

Golf 2

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 21:01 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 22:01 ,

Shitet Golf 2 1.6 Turbo Dizell

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Korr 14:21 ,

Shes Golf 6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 11:37 ,

Golf 7 2.0 tdi viti 2013 automatik

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 10:25 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 19:29 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 22:29 ,

golf 5

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 19:00 ,

GOLF 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Qer 17:45 ,

Shes Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 19:54 ,

Golf Vll 2.0 DSG

Histora e veturës

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 23:00 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 11:44 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:48 ,

Gollf 4 1.9 TDI Me klim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 21:23 ,

Shitet golf 2 1.6 miniturbo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 19:57 ,

Caddy 2.0 SDI 2007 Me Dogane

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:14 ,

Shitet golf 2 1.6 diesel ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Maj 14:06 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 19:05 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:11 ,

Vw Golf 7 2.0 TDI R Line

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 22:14 ,

Vw golf 7 2.0 Tdi R Line

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 21:28 ,

Vw golf 7. R.Line

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 16:37 ,

Golf 2 turbo dizel (urgjent)

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Maj 09:10 ,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

Histora e veturës

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:53 ,

Golf 2 turbo dizel (urgjent)

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 19:10 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 19:36 ,

shitet

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:43 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 11:29 ,

Shitet golf 6 2.0

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:39 ,

Golf 6 2.0 TDI 6shpjsi HIGHLAIN

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 14:44 ,

golf 5

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:01 ,

Golf 5

Histora e veturës

23 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:08 ,

golf 5

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:41 ,

GOLF 7Rline full extra 2014 10muj rks

Histora e veturës

14 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione