golf 4 | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 14
Opel , 10
BMW , 10
Fiat , 9
Seat , 5
Acura , 5
Renault , 4
Citroën , 2
Peugeot , 2
Aixam , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1
Ford , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:18 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:24 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 09.2021 KLIM AC SHIBER

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:36 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:35 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30 ,

Golf 7 2.0 Dsg ��������

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:40 ,

Golf 4 1.9 tdi pa kuqe 2003 Pacifik rks 27 03 2022

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 19:53 ,

shes Golf 4 shum irujtun

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 10:06 ,

Golf 7 1.6 2016 i shitur

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 10:00 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Qer 16:05 ,

WV GOLF 4 TDI 1.9 (I) TE KUQE 2002

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 23:10 ,

WV GOLF 4 TDI 1.9 (I) TE KUQE 2002

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 12:22 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:59 ,

shitet golf 3 td(i) me klim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:15 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:37 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:48 ,

Gollf 4 1.9 TDI Me klim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 20:52 ,

shitet golf 4 1000 gjendja perfkete irujtun nga austria

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 08:42 ,

Golf 4 1.9 TDI 4x4 sapo ardhun nga Gjermonia

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:00 ,

Golf 4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:22 ,

golf IV

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 15:03 ,

shes gollf 4 pa dogan

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 17:57 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2001

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:34 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:33 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS V.P 2001 KLIMATRONIK

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 08:39 ,

Golf 6 2.0 TDI 6shpjsi HIGHLAIN

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 10:08 ,

golf 5

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 00:43 ,

golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:50 ,

Shitet golf 4 1.9 tdi 2000

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 11:54 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI viti 2002 pa dogan Special

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:07 ,

Caddy 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:28 ,

Shiten fellnet me goma

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 11:26 ,

Caddy viti 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 08:01 ,

Fellne Golf 4

Histora e veturës

260 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:57 ,

Shitet turbina e golf IV TDI tkuqe 150hp ARL

Histora e veturës

260 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 20:49 ,

Golf 4 1.9 TDi Special 2001 Rka 7 Muj

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:03 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS NE GJENDJE TE SHKELQYER

Histora e veturës

4 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:18 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 23:27 ,

Golf 4..........

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 08:42 ,

Golf 2 GTD Interkuller

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 21:43 ,

Seat Cordoba 1.9 Sdi Matorr Golf 4 Fabrikisht 2001

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 16:31 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 09:17 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 19:01 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 13:10 ,

Golf 4 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione