golf 5 | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 12
Opel , 7
BMW , 6
Acura , 5
Fiat , 4
Peugeot , 4
Seat , 3
Renault , 3
Citroën , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Kia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:53 ,

Golf 6 2.0 TDi DsG Automatik Rks 20/05/2009

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 22:22 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 16:27 ,

Golf 5 pa dogan

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 07:58 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2002

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:43 ,

Golf 5 1.9TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 16:45 ,

golf 1.9 TDI RKS 1 vit i rujtun

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Qer 15:55 ,

golf 1.9 TDI RKS 1 vit i rujtun

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 21:33 ,

Golf 5 1.9Tdi pa dogna

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 11:44 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:05 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:10 ,

seat altea

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Maj 23:51 ,

Golf 5 1.9

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 13:41 ,

Fellne me Goma

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 14:44 ,

golf 5

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:01 ,

Golf 5

Histora e veturës

23 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:08 ,

golf 5

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 00:43 ,

golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:53 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:29 ,

Caddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:47 ,

Golf 5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:56 ,

Besibesi

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 13:27 ,

touran 1.9

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 21:42 ,

Vw golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:26 ,

Shitet golf 5 1.9tdi

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:51 ,

Besibesi

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 00:07 ,

Dritë e Golf 5 Plus

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 07:53 ,

Golf 6 2012 Match

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 22:06 ,

Renault Reno Laguna 1.9 6muaj regjistrim

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 13:44 ,

SHITET URGJENDD GOLF 5 1.9 TDI RKS 5 MUJ

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:59 ,

Shes venten 1.9 tdi 044949632 046122563

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:37 ,

mercedes sprinter 208d

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 10:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 10:01 ,

Shiten fellnet per golf 5,6,7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 19:35 ,

Golf 5

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:48 ,

Golf 5 1.9 TDi rks 8 muj

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 16:38 ,

Shitet Golfi 1.9 Dizell Boj Ndrrim

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Jan 13:37 ,

I shitur

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:31 ,

GOLF VI 2.0 TDI HLine Automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 19:59 ,

Golf 5 2.0 TDi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 18:53 ,

Shes golf 3 1.9 turbo dizel, 7 muaj Regjistrim.

Histora e veturës

1 380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:31 ,

golf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione