golf 6 | Besianë | Makina | Vetura

Audi , 9
Opel , 5
BMW , 4
Acura , 3
Kia , 2
Fiat , 2
Citroën , 2
Nissan , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:51 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:06 ,

Golf 2 Turbo interkyler1/6

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 12:54 ,

Golf 4

Histora e veturës

980 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 19:08 ,

Shes Renault Master Maxi i sapo ardhur nga Austria

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 11:53 ,

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Korr 14:21 ,

Shes Golf 6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 21:18 ,

Wv golf 7 sportsvan1.6

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Qer 19:00 ,

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

Histora e veturës

990 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 14:23 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 13:13 ,

Shes golf 1,6 dizell mini turbo rks 6 muj

Histora e veturës

1 080 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 17:04 ,

Shes golf dizell rks 6 muj

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 08:59 ,

shitet golf 3 td(i) me klim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:29 ,

golf 6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:15 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:48 ,

Gollf 4 1.9 TDI Me klim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 19:57 ,

Caddy 2.0 SDI 2007 Me Dogane

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:06 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 16:16 ,

Golf 6

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 11:40 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 07:36 ,

Shitet Golf 6 Plus Automatik 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 02:17 ,

golf 6

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 09:05 ,

Golf 6 10.2011

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:43 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 11:29 ,

Shitet golf 6 2.0

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 08:39 ,

Golf 6 2.0 TDI 6shpjsi HIGHLAIN

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 13:41 ,

Fellne me Goma

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 00:43 ,

golf 5

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 10:21 ,

Urgjent shitet Vw passat R-line .

Histora e veturës

6 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:29 ,

Caddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 23:12 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 22:59 ,

Urgjent shitet golf 6

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 21:22 ,

Vw PASSAT 2.0 TDI 2009

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 00:25 ,

GOLF 6 1.6 TDI MANUAL RKS 1 VIT ME KLIMTRONIK

Histora e veturës

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:59 ,

Passat 2010 Rline

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:56 ,

Besibesi

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:13 ,

Golf 6 GTD 2.0 170pss

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:29 ,

Golf 6 MATCH Edition 10.2012

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:15 ,

Shitet golf 6 tdi 1.6 dizel viti 2011 per info +38349465050

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 21:06 ,

Golf 6 MATCH Edition 2012

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:51 ,

Besibesi

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:53 ,

Golf 6 2.0 Dizel

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 08:52 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione