seat ibiza | Besianë | Makina | Vetura

Seat , 66

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe seat ibiza,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj seat ibiza Të gjitha | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:36 ,

Shes Seat Ibiza 1.6. TDi. Viti 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:05 ,

Shitet Seat Ibiza 1.6 TDI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:14 ,

Seat ibiza rks 1 vjet munci edhe ndrrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:55 ,

Autotransport

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:10 ,

Seat Ibiza 1.9TDI

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:49 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:48 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:47 ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 11:28 ,

Shiten fellnet me goma

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 22:43 ,

Seat Ibiza 2011 Klim+Tempomat 1Vit RKS

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 16:34 ,

Seat Ibiza 1.6 Me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 14:36 ,

golf 7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 20:54 ,

Shitet Seat Ibiza 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 10:18 ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:16 ,

Seat ibiza 2012 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 12:51 ,

Seat ibiza 2012 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 16:11 ,

Seat ibiza 2012 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 21:59 ,

Seat Ibiza 2012 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 17:54 ,

Seat Ibiza 2012 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 10:36 ,

Shitet Seat Ibiza 1.9 74kw 2003

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 12:59 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 16:29 ,

Seat ibiza 2012

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 15:14 ,

Seat Ibiza (Veturë)

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 16:09 ,

Seat Ibiza (Veturë)

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 16:30 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 16:30 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 14:32 ,

Shitet Veturë Seat Ibiza

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 20:13 ,

Shitet Seat Ibiza 1.6 TDI pa dogan 2011

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 11:12 ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI Model 2013

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 23:06 ,

Seat Ibiza 2012 full

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 13:04 ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 23:36 ,

Shitet seat ibiza 1.6 tdi me dogan te paguar

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 23:26 ,

shitet seat ibiza 1.6 TDI me dogan te paguar

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:22 ,

Seat ibiza ( viti 2010 )

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 19:57 ,

ushitt

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 23:16 ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 2009 Me Dogan e Homologim

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 06:52 ,

seat ibiza 1,2 benzin / viti 07-2010 /

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 12:49 ,

Seat Ibiza 1,2 Benzin ( viti 2010) ����✔️

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 19:39 ,

Shes SEAT IBIZA 1.6 tdi

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 22:24 ,

Shitet Seat Ibiza

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 18:49 ,

Seat Ibiza 1.9TDI(I e kuqe) Klimatronik Dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:56 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI(I) Klimatronik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:33 ,

Seat Ibiza 1.9Tdi

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 16:17 ,

Seat Ibiza Klimatronik 2010

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 12:53 ,

seat ibiza

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 12:21 ,

Seat Ibiza 1.9 dizel

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 11:47 ,

seat ibiza 1.6 tdi

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 19:21 ,

shitet seat ibiza 1.2 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj seat ibiza | Të gjitha | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione