Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 2002

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 2002 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 10:19 Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 14:56 Vetura , Mitrovicë

Blej katalizator

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:06 Vetura , Ferizaj

BMW 2002

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 18:06 Vetura , Ferizaj

BMW 2002

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 09:56 Vetura , Drenas

Bmv

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 19:50 Vetura , Burim

Shiten fellnet 19/225/40/r18

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 19:09 Vetura , Lipjan

Komoda

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 18:13 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 13:20 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 21:31 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 00:16 Vetura , Lipjan

BMW x5

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 21:32 Vetura , Lipjan

Shes BMW E46

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:04 Vetura , Prishtinë

Shes

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 04:59 Vetura , Drenas

Fellne

270 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 20:54 Vetura , Vushtrri

Shitet bmw 3she 2.0 dizell 2002 7 muj regjistrim

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 15:55 Vetura , Skenderaj

Fellne 16

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 08:53 Vetura , Gjilan

Shes komoden per tv shum e rujtne si ere e kompletune

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 21:15 Vetura , Prishtinë

shitet BMW

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 08:33 Vetura , Pejë

Kerkoj BMW compact me tabela te huaja!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 16:30 Vetura , Rahovec

Shitet pikado

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 22:13 Vetura , Drenas

Shiten fellnet 17 te BMW

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 22:05 Vetura , Drenas

Shiten fellnet e BMW

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 22:27 Vetura , Pejë

Bmw x5

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 21:18 Vetura , Pejë

Bmw X53

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 00:49 Vetura , Ferizaj

Led drita shum kualitet

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 22:48 Vetura , Prishtinë

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 14:50 Vetura , Pejë

Urgjent!!

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Maj 23:29 Vetura , Prishtinë

KATALIZATORI

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 00:49 Vetura , Mitrovicë

KATALIZATOR 《》DPF

800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 22:11 Vetura , Viti

She's ose bej ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 09:47 Vetura , Prishtinë

Litarët per pesha te Randa

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:17 Vetura , Klinë

Vetur

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 10:14 Vetura , Prishtinë

Shiten fellne

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 15:23 Vetura , Prishtinë

Bmw e39 530d

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 09:43 Vetura , Malishevë

Shitet bmw 3600 € vlen deri neser

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 17:39 Vetura , Ferizaj

gjio

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:57 Vetura , Gjilan

Shes fellnet per BMW

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 22:07 Vetura , Prizren

Bmw ne shitje

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 21:18 Vetura , Prishtinë

Kombi T4

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 21:18 Vetura , Vushtrri

BMW dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Sht 00:11 Vetura , Prishtinë

Shes fellnet ose drroj me naj oar 17

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 18:49 Vetura , Mitrovicë

Shes dy makina per polir

35 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 23:09 Vetura , Mitrovicë

shitet makina me qmim te mire

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 09:49 Vetura , Gjakovë

Avni

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 19:49 Vetura , Drenas

BMW diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 13:32 Vetura , Gjakovë

Benx

1 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 08:59 Vetura , Prizren

Bmw 3 Cabrio 2003 2.0 Benzin

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 20:11 Vetura , Prishtinë

Bejme instalime elektrike

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 10:56 Vetura , Pejë

BMW

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Tet 13:47 Vetura , Prishtinë

Bmw d730

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 2002 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione