Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Burim

Seri 1 , 18
Seri 2 , 2
Seri 4 , 3
Seri 3 , 115
Seri 5 , 71
Seri 7 , 3
M-modele , 7
X-modele , 40
2002 , 2
i3 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Tet 12:37 Vetura , Burim

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

88 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 02:10 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Sht 16:32 Vetura , Burim

BMW X3 2.0X-DRIVE M-PACKET

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 05:15 Vetura , Burim

Shes Bmw530D

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 10:50 Vetura , Burim

Bmw 318i

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 20:25 Vetura , Burim

Bmw 318i

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 07:59 Vetura , Burim

Bmw 520

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 02:17 Vetura , Burim

Shitet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:47 Vetura , Burim

BMW

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 18:44 Vetura , Burim

SHITET BMW 320D

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

Bmw 2017 X3 Xdrive20d

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

BMW X3 XDrive20d Facelift 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

BMW X3 XDRIVE20d 2017 Facelift

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

BMW X3 XDRIVE20d 2017 Facelift

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 18:20 Vetura , Burim

Shitet/ndrrohet BMW316

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 17:17 Vetura , Burim

Bmw 316 shitet/nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 14:28 Vetura , Burim

SHITET BMW 320D

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 18:24 Vetura , Burim

Urgjent Shitet bmw 320D

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 13:03 Vetura , Burim

������Bmw 525d 2001������

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 12:06 Vetura , Burim

Shes bmw 316 1.6 benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 15:13 Vetura , Burim

Shitet Bmw 525d 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:08 Vetura , Burim

Shitet Bmw 525d ekstrem i ruajtur

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 15:08 Vetura , Burim

Bmw 525d Ekstrem e ruajtur 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Qer 22:09 Vetura , Burim

Shitet 525d ✨✨✨, ekstrem i ruajtur.

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 18:30 Vetura , Burim

Bmw e60 530d

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 10:54 Vetura , Burim

Shes BMW x5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 07:39 Vetura , Burim

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 00:33 Vetura , Burim

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 00:02 Vetura , Burim

Shitet BMW 320D ne gjendje të rregullt

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 09:45 Vetura , Burim

BMW x5 3,0d xDrive M

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 22:33 Vetura , Burim

Shitet Bmw ♨️��✔️

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:54 Vetura , Burim

Shitet bmw

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 22:36 Vetura , Burim

Shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 20:42 Vetura , Burim

Shitet x5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 20:45 Vetura , Burim

BMW 530 GT

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:05 Vetura , Burim

Shiten gjitha paisjet e hotelit

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Shk 20:02 Vetura , Burim

Shes bmw 318 D

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 22:35 Vetura , Burim

Shitet BMW

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 15:18 Vetura , Burim

SHITET BMW 320D

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 19:50 Vetura , Burim

Shiten fellnet 19/225/40/r18

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 02:12 Vetura , Burim

E Gzoft ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 16:26 Vetura , Burim

Shitet gomat e dimrit

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 16:33 Vetura , Burim

Shes BMW X3

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:39 Vetura , Burim

Shitet BMW 316 me 1 vit Regjistrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 06:46 Vetura , Burim

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 15:48 Vetura , Burim

Shitet bmw 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 13:03 Vetura , Burim

bmw 118d 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:35 Vetura , Burim

Bmw e30 2.4d 1989

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione