Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Ferizaj

Seri 1 , 333
Seri 2 , 47
Seri 4 , 20
Seri 3 , 1081
Seri 5 , 602
Seri 6 , 15
Seri 7 , 90
Seri 8 , 1
M-modele , 90
X-modele , 419
Z-modele , 4
2002 , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:14
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:07 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 Vetura , Ferizaj

guma per vetura

35 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:31 Vetura , Ferizaj

Bmw 750

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:31 Vetura , Ferizaj

BMW 318d AUTOMATIK 2013 Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:53 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 116 D - M Sport

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:32 Vetura , Ferizaj

BMW X 3, M Sport 2.0/ 190 hk , Webasto, Lekur, +++++

19 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 Vetura , Ferizaj

BMW X3

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Vetura , Ferizaj

Shes bmw e46 2.0 dizell

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 11:09 Vetura , Ferizaj

BMW

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 Vetura , Ferizaj

Bmw X5 diesel 3.0 AUTOMATIK 045693540

4 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

Bmw X6 30D XDrive 2016

34 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

Bmw X1 118 XDrive Dizell Automatik

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X1 2.0 d Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 535d xDrive Luxury M-sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X1 xDrive 2.0d Facelift

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X3 xDrive 35d Steptronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 120d M-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:48 Vetura , Ferizaj

Shes bmw 325 d 2014

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:47 Vetura , Ferizaj

Bmw 435

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:14
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:44 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 525 D ** Xdrive ** **///M-Paket Sport **

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:52 Vetura , Ferizaj

BMW X5 3.0d XD FACELIFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Vetura , Ferizaj

BMW X3 2016 mod 2.0 l. 190 kf sport, lëkur,webasto++++

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:42 Vetura , Ferizaj

shes bmw 118 2.0 dizell i pari regjistrim ne rks 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 14:23 Vetura , Ferizaj

BMW 535d xdrive M-packet me Digitala

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:25 Vetura , Ferizaj

BMW 3 GT 2014 AUTOMATIK E DOGANUAR

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 12:39 Vetura , Ferizaj

BMW 535D Grand Turismo X-Drive Facelift 3.0 313 PS

26 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 09:07 Vetura , Ferizaj

Bmw x3 3.0xd 350PS

17 500 EUR

19 Sht 08:38 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:40 Vetura , Ferizaj

Bmw x5 individual

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 23:21 Vetura , Ferizaj

Bmw 320d X Drive 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 23:13 Vetura , Ferizaj

pjese per bmw 320 D

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:12 Vetura , Ferizaj

Pjese per bmw 1 1.6 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 22:35 Vetura , Ferizaj

BMW 116 D 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 22:35 Vetura , Ferizaj

BMW X1 2.0 D X-Drive Facelift ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 20:19 Vetura , Ferizaj

BMW 330 D N57 x DRIVEautomatik me tabela t huja

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Sht 12:21 Vetura , Ferizaj

BMW X4 30D X-DRIVE *M-PACET* 258PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 22:57 Vetura , Ferizaj

X6 2017 -30D X-Drive M

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 08:54 Vetura , Ferizaj

Bmw 118d automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 08:19 Vetura , Ferizaj

BMW X6 35i me 340PS

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 20:04 Vetura , Ferizaj

Bmw X1 20D Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 21:54 Vetura , Ferizaj

BMW X3

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 21:39 Vetura , Ferizaj

Bmw e30

999 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 18:33 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 320 D GT Automatik ** Xdrive **

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:33 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 420 D Grand Cope Automatik Viti 2015 I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 18:33 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw GT 2.0 Dizel ** FACELIFT ** 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:32 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw X1 2.0 Dizel Automatik Xdrive Viti 2017 I Doganuar

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:32 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW GT 2.0 Dizel ** FACELIFT ** Automatik Viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione