Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Lipjan

Seri 1 , 145
Seri 2 , 20
Seri 4 , 4
Seri 3 , 436
Seri 5 , 220
Seri 6 , 7
Seri 7 , 31
M-modele , 38
X-modele , 107
Z-modele , 1
2002 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:51 Vetura , Lipjan

Bmw 2.0 Xdrive 190ps

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:16 Vetura , Lipjan

Blej Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:36 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:25 Vetura , Lipjan

Bmw X3 3.0xdrive AUTOMATIK 8g full Panoram rks

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Vetura , Lipjan

Bmw grand tourer

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:54 Vetura , Lipjan

bmw 116D 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 Vetura , Lipjan

bmw 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Vetura , Lipjan

Sinti Eleka

175 EUR Price Reduced

Dje 09:47 Vetura , Lipjan

BMW X1 XDRIVE VITI 2013 FACELIFT AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:28 Vetura , Lipjan

BMW X3 2.0d M-paket 2017

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 05:12 Vetura , Lipjan

Bmw pjes

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 11:47 Vetura , Lipjan

Shitet BMW X5 3.0 DIZELL =FULL EKSTRA=

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:09 Vetura , Lipjan

Bmw 325 ci

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 10:35 Vetura , Lipjan

BMW!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 18:55 Vetura , Lipjan

BMW320D

7 200 EUR

11 Sht 09:02 Vetura , Lipjan

BMW 318d GT Automatik esapo ardhur supergjendje

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 12:09 Vetura , Lipjan

BMW 320d Automatik me Dogan eposa ardhur supergjendje

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 15:50 Vetura , Lipjan

X5 3.0 Dizell Modifikant

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 16:42 Vetura , Lipjan

Bmw X5 3.0D����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 02:23 Vetura , Lipjan

Shes Audi A4 2.0 S line 2010 automatik Angleze

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 08:14 Vetura , Lipjan

Bmw X6 M50d X-Drive M-Pacet Viti 2016. Rks 1 Vit invalid

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 10:31 Vetura , Lipjan

Shitet vetura BMW 525d

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:01 Vetura , Lipjan

Bmw X5

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Gush 14:03 Vetura , Lipjan

Shitet bmw 320 d xdrive ne gjendje te rregullt

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 05:05 Vetura , Lipjan

Bmw

11 111 111 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 10:57 Vetura , Lipjan

BMW 318- 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 00:10 Vetura , Lipjan

Shiten

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 15:14 Vetura , Lipjan

Bmw X3 - 30d X-Drive M-Pacet Me Dogan Viti 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:25 Vetura , Lipjan

BMW 123d

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Korr 22:02 Vetura , Lipjan

Bmw X3 30d Mpacet Viti 2014 Me Dogan

17 900 EUR

21 Korr 22:02 Vetura , Lipjan

BMW F20 118d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 12:51 Vetura , Lipjan

BMW E46 320 2001 Ushitt Flmm

1 EUR

20 Korr 11:49 Vetura , Lipjan

BMW 530d X-Drive 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 02:11 Vetura , Lipjan

BMW. x3

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 10:20 Vetura , Lipjan

BMW X1 25d Xdrive Facelift Automatik KM 180 mij ��������

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 15:15 Vetura , Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Korr 02:09 Vetura , Lipjan

BMW 320d 2015 F30 Automatik ! Anglez !

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 19:57 Vetura , Lipjan

SHITET E60

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Korr 15:07 Vetura , Lipjan

Bmw X3 - 3.0d Automatik X-Drive M-Pacet Viti 2014 I Doganum

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 14:26 Vetura , Lipjan

Shiten per BMW f10 Branikat para+Mrapa dhe pregat ansor

380 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
29 Qer 05:39 Vetura , Lipjan

bmw 520

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 02:16 Vetura , Lipjan

SHITET Vetura BMW 320D

3 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 21:31 Vetura , Lipjan

13900€ Bmw 3 2.0D Automatik Rks 230.000Km

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 13:57 Vetura , Lipjan

BMW 320XD 184hp “AUTOMATIK”

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 18:06 Vetura , Lipjan

Bmw 320D automatik

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 16:12 Vetura , Lipjan

BMW

15 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 15:56 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:26 Vetura , Lipjan

bmw e46 320d

28 Maj 18:43 Vetura , Lipjan

Bmw 320 dizel f30 automatik

28 Maj 17:14 Vetura , Lipjan

Bmw 730 D 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione