Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW M-modele Të gjitha në Ferizaj

M135 , 1
M235 , 2
M3 , 13
M4 , 2
M5 , 14
M550 , 1
M6 , 1
X5 M , 43
X6 M , 13
Z3 M , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 17:28 Vetura , Ferizaj

BMW X6

27 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 15:05 Vetura , Ferizaj

Pregj per BMW x5 F15 te origjinalit

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 13:42 Vetura , Ferizaj

BMW

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 23:38 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M40 7 Ulse nga Zvicra

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 21:35 Vetura , Ferizaj

bmw

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Pri 11:34 Vetura , Ferizaj

Bmw M550D

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 13:42 Vetura , Ferizaj

Bmw X5 Automatik

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 23:29 Vetura , Ferizaj

Shitet

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gush 23:42 Vetura , Ferizaj

Polir-profesional-Shala

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 01:17 Vetura , Ferizaj

BMW x5

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 00:59 Vetura , Ferizaj

Shitet X5 dizell automatic 3.0 panoram RKS 1

09 Maj 00:16 Vetura , Ferizaj

Bnw

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:51 Vetura , Ferizaj

BMW

05 Mar 00:17 Vetura , Ferizaj

BMW

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 14:47 Vetura , Ferizaj

Bmw X5 M50D M-SPORT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 16:33 Vetura , Ferizaj

shitet bmw m3

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 20:15 Vetura , Ferizaj

Shes dhe ndrroj x5 4.6 is benzin

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 21:26 Vetura , Ferizaj

shes ose ndrim me WV 5/6

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 13:44 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M PACKET 35D xDrive

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 10:58 Vetura , Ferizaj

Shitet Bmw x5 35d ne gjendje shum te mir

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 15:45 Vetura , Ferizaj

Gjendje shum te mir

23 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 19:28 Vetura , Ferizaj

BMW X6

28 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 17:36 Vetura , Ferizaj

BMW X6

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 07:32 Vetura , Ferizaj

Vetura

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 15:53 Vetura , Ferizaj

����BMW M/ PACET 520 iss Rks FuLL EXTRA NDRRiM��

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 10:38 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M SPORT 30 D 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 10:29 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M SPORT 30 D 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 16:46 Vetura , Ferizaj

SHITET BMW X6 30 D

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 09:33 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW X5 M40 M-PAKET

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:35 Vetura , Ferizaj

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 01:26 Vetura , Ferizaj

Shtopa per bmw x6

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 22:04 Vetura , Ferizaj

shitet german spitz mashkull-kolybe falas!

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 18:28 Vetura , Ferizaj

bmw x5 m sport 30d 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 18:15 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M SPORT 30 D 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 13:06 Vetura , Ferizaj

bmw x5 3.0

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:48 Vetura , Ferizaj

BMW 530 Diesel full Ekstra

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 21:48 Vetura , Ferizaj

Iveko

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 14:17 Vetura , Ferizaj

goma 20 275 45

299 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 21:09 Vetura , Ferizaj

Bmw x5

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 09:12 Vetura , Ferizaj

#BMW X5M Paket X DRIVE 30 D ,320 ps

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 10:29 Vetura , Ferizaj

Shiten fellnet 20coll?!!!

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 17:20 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW E90

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:10 Vetura , Ferizaj

urgjent

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Shk 17:01 Vetura , Ferizaj

BMW X6 benzin

36 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 22:57 Vetura , Ferizaj

Vezë Gusave dhe Shotave

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 18:56 Vetura , Ferizaj

Bejm polirimin e veturave

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 14:09 Vetura , Ferizaj

BMW X5 3.0XD E70

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:48 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw m3

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Jan 19:00 Vetura , Ferizaj

Shes ndrroj bmw 10 muj regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione