Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Prishtinë

Seri 1 , 720
Seri 2 , 80
Seri 4 , 78
Seri 3 , 2038
Seri 5 , 1410
Seri 6 , 32
Seri 7 , 204
Seri 8 , 5
M-modele , 219
X-modele , 1326
Z-modele , 5
2002 , 26
i8 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Sht 16:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 01:16
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online

Sot 16:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 16:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0 DISEL M-PAKET 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Vetura , Prishtinë

BMW GT 535D 3.0D PANORAM 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 Vetura , Prishtinë

BMW 320D 2.0 AUTOMATIC 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:20 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 DIZELL 2005 pa dogan Manual

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:02 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:30 Vetura , Prishtinë

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118d M-sport Facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Vetura , Prishtinë

Bmw X3 20d M-Paket Automatik Facelift 190 Ps

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

BMW X1 - X DRIVE - AUTOMATIK - VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Vetura , Prishtinë

BMW X6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Vetura , Prishtinë

Bmw 730d - xDrive

39 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

BMW 118D

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Vetura , Prishtinë

BMW X3

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 Vetura , Prishtinë

BMW 218d Grand Tourer - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Vetura , Prishtinë

Bmw x3 Faclift

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

BMW 730d RKS AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520D D M-Pacet Viti 2013 Full Me Dogan + 383 44 838 84

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 23 D VITI 2012 AUTOMATIK ME DOGAN + 383 44 838 848

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 2.0D Automatik Viti 2010 Rks + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 3.0 D Viti 2012 Facelift Full

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 3.0 D Viti 2012 Facelift Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Mpaket Full Extra Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Vetura , Prishtinë

BMW X1 18D 143PS XDRIVE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 Vetura , Prishtinë

BMW 320D xDRIVE 184PS SPORT PACKET AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Vetura , Prishtinë

BMW 520D SPORT PACKET 184 PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 Vetura , Prishtinë

BMW X1 25D Xdrive SPORT PACKET AUTOMATIK 231 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

BMW 218D GRAN TOURER 150PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D 2018 LUXORY LINE XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

BMW 530d xDrive M-Package (Facelift) viti 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.5 D 2015 XDRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 Xdrive

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 530e M-Paket

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 / 045880888

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 / BMW 635 DIZEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione