Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - BMW Të gjitha në Kosovë

Seri 1 , 30
Seri 2 , 6
Seri 4 , 2
Seri 3 , 98
Seri 5 , 73
Seri 6 , 2
Seri 7 , 10
M-modele , 3
X-modele , 43
Z-modele , 1
2002 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:46 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:48 Vetura , Prishtinë

BMW 640D M Sport 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:59 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:37 Vetura , Prishtinë

BMW 1F20 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:24 Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:40 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel manual pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 10:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:05 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 20:46 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:56 Vetura , Prishtinë

BMW 220 190HP 2017 7 KARRIKA

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:40 Vetura , Prishtinë

BMW X3 20D M Paket

15 500 EUR

27 Gush 13:43 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 17:45 Vetura , Gjilan

Bmw X5

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 08:26 Vetura , Gjilan

Bmw 3 GT

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 22:10 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 08:26 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:01 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Korr 17:46 Vetura , Prishtinë

BMW 320D STEPTRONIC M-PACKET 12.2015

16 500 EUR

13 Korr 19:24 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d Automatik

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Korr 15:15 Vetura , Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Qer 11:24 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 11:24 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 20:29 Vetura , Prishtinë

bmw e87 2.0 automatik

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Qer 21:42 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 d 3.0 dizel anglez pa dogan

61 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 18:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet kuke montuse per BMW 120 ose Audi A3

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 23:58 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 03:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

08 Maj 14:40 Vetura , Gjilan

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 23:00 Vetura , Gjilan

Bmw X5

32 800 EUR Price Reduced

10 Pri 14:28 Vetura , Prishtinë

BMW 120D FULL EXTRA 2.0 DIZELL

63 EUR Price Reduced

08 Pri 20:56 Vetura , Prizren

Bmw x5 shitet Ndrrohet 049 567 443

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 13:48 Vetura , Prishtinë

Bmw 520d m packet rks

1 EUR

02 Pri 17:28 Vetura , Ferizaj

shes

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 15:11 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 13:45 Vetura , Fushë Kosovë

Zine terminin e punes e MOS PRIT ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:37 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:26 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:11 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

19 Mar 02:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d 2.0 dizel rks 1 vit

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 20:30 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 18:25 Vetura , Drenas

Bme X3 4x4

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:30 Vetura , Ferizaj

Bmw 3 2.0d F30 M-Packet Automatik modeli Individual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

Shes subwoferin per kerr muzik ekstra i ardhun nga amerika

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 11:57 Vetura , Gjilan

Bmw

7 600 EUR

19 Shk 13:30 Vetura , Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Shk 16:55 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT SPORTLINE

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione