Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 170
116 , 538
118 , 819
120 , 582
123 , 73
125 , 50
130 , 28
135 , 36

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:42 Vetura , Prishtinë

BMW 118d Automatik 2015 166.000 km M sport

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:55 Vetura , Prishtinë

BMW 120D AUTOMATIK ME DOGAN HOMOLOGIM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:24 Vetura , Vushtrri

BMW 1

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 Vetura , Vushtrri

BMW 1

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 Vetura , Gjilan

Auto bartje rinori 049-839-634

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:48 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW Sport 2.0 dizel viti 2014 prej zvicre

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 Vetura , Gjilan

BMW 116 2.0D. MANUAL 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 118d AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:34 Vetura , Prishtinë

BMW 120D AUTOMATIC VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:15 Vetura , Viti

BMW Seria 1 2.0 Diesel Automatik 8+1 shpejtesi viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:48 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 118D ������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:58 Vetura , Ferizaj

Bmw 118d automatik 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 Vetura , Viti

shes bmw 118 2.0 dizell Automatik viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 Vetura , Ferizaj

Bmw 114d 2015 Me Dogane

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:37 Vetura , Ferizaj

Bmw 116d 2013 Me Dogane

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05 Vetura , Gjilan

BMW 116d EfficientDyn nga CH - 2013

11 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:56 Vetura , Ferizaj

BMW 116D Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:46 Vetura , Ferizaj

Bmw 118D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 Vetura , Prishtinë

BMW M1 3.0i *210 MIJ KM* 6 SHPEJSI *SOUND SYSTEM+AKRAPOVIC*

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:42 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 1 D 2.0 MODEL URBAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:07 Vetura , Gjilan

Shitet BMW 2.0 116d

7 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Vetura , Prishtinë

Bmw 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:44 Vetura , Ferizaj

BMW 120 d AUTOMATIK v.p 2013

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:37 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:36 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw 118d 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 1 D 2.0 NEW FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:44 Vetura , Prishtinë

BMW 116i 2009 I DOGANUAR RKS 1vit REGJISTRIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:24 Vetura , Prizren

BMW 2.0 Twin Turbo Power

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:49 Shitorja Vetura , Vushtrri

BMW 116D DIZEL 2.0D

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:49 Shitorja Vetura , Vushtrri

BMW 118D AUTOMATIK DIZEL 2.0D

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 20:06 Vetura , Lipjan

Bmw gran tourer

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Mar 10:53 Vetura , Ferizaj

Bmw 116D Automatik 12.2015 Sport Edition

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 10:10 Vetura , Gjilan

BMW 118 2.0 DIZEL - MANUEL 6+R VP 2009 RKS

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 10:10 Vetura , Dardanë

BMW 118 2.0 DIZEL - MANUEL 6+R VP 2009 RKS

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 06:34 Vetura , Prishtinë

BMW 116 i 2019 me 70.000 km

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Mar 02:19 Vetura , Ferizaj

BMW 116d 2.0 Automatik viti 12 muj 2012

12 000 EUR

23 Mar 13:53 Vetura , Prishtinë

BMW 120D FULL EXTRA 2.0 DIZELL

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 13:21 Vetura , Prishtinë

BMW 120D

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 10:39 Vetura , Prishtinë

BMW 120

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 02:38 Vetura , Ferizaj

BMW 116 dizell Automatic

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Mar 13:32 Vetura , Prishtinë

bmw

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 10:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 10:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Mar 09:43 Vetura , Gjilan

Bmw e46 2.0 Benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 23:41 Vetura , Mitrovicë

Blejme te gjitha llojet e veturave me Rks urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 21:59 Vetura , Gjilan

Pjes per kerr BMW 118 D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:41 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 01:48 Vetura , Prizren

Shitet Bmw 118D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 00:03 Vetura , Prizren

BMW

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:09 Vetura , Gjakovë

Bmw 120 disel

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione