Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 114 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 114 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:05 Vetura , Mitrovicë

Blejme te gjitha llojet e veturave me Rks urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 19:50 Vetura , Mitrovicë

Shitet traktori gjendje tmir

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 13:43 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Korr 19:48 Vetura , Prishtinë

Bmw 1 2015

11 900 EUR

17 Maj 16:21 Vetura , Prishtinë

Bmw 1 2015

11 400 EUR

09 Maj 14:49 Vetura , Ferizaj

BMW

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 13:57 Vetura , Prishtinë

BMW 114D 1.6 diesel 2014 i sapo ardhun doganuar

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 18:42 Vetura , Gjilan

Boks për qen

250 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 20:18 Vetura , Ferizaj

Muzik

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Shk 19:01 Vetura , Gjilan

Shes aparat per akullore caprigani

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 16:26 Vetura , Burim

Shitet gomat e dimrit

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 23:17 Vetura , Prizren

Fellne 17 per BMW

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 00:18 Vetura , Prizren

Fellga 17she t bmw shum t rujtne

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 13:28 Vetura , Ferizaj

Pelet

550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 01:27 Vetura , Prizren

Traktor

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 23:20 Vetura , Malishevë

Shitet BMW 2018- 28000km

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 17:59 Vetura , Prishtinë

Shes prekolic te traktori e maruar

250 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 08:06 Vetura , Ferizaj

Pajaqall pioner

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 19:40 Vetura , Prishtinë

Golf 2

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 15:32 Vetura , Pejë

Shrs kosen e barit mnvet ecje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 17:19 Vetura , Shtime

Shiten Drut Bung e Qarr

60 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 23:05 Vetura , Kastriot

Shiten Bletet

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 16:40 Vetura , Gjilan

Fellna me guma

340 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 16:00 Vetura , Prizren

Shite BMW

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 11:51 Vetura , Prizren

Shes aparatin e kaffes edhe tavolin

500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 06:32 Vetura , Mitrovicë

Derë e Blinduar

65 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 23:12 Vetura , Pejë

Urgjent shisha!!

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 01:14 Vetura , Gjakovë

U shit. Flm merr jep

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 17:14 Vetura , Ferizaj

shiten fellne 18 me goma te reja

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 16:58 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 09:24 Vetura , Ferizaj

Fellne

180 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 16:59 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi iveko 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Tet 23:36 Vetura , Viti

Goma

150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 11:09 Vetura , Mitrovicë

Cube bike

299 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 02:08 Vetura , Prishtinë

pickup kush deshiron let lamjrohet chat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 19:33 Vetura , Prishtinë

Furrë Per Pica

900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 12:00 Vetura , Ferizaj

Fellne

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 16:31 Vetura , Shtime

Shitet BMW

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 14:59 Vetura , Ferizaj

Shitet passati

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Korr 18:05 Vetura , Prishtinë

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:57 Vetura , Malishevë

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:57 Vetura , Klinë

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:45 Vetura , Ferizaj

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:37 Vetura , Drenas

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:37 Vetura , Dragash

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 17:33 Vetura , Deçan

Dera e garazhdes

390 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 11:08 Vetura , Therandë

Gem Iptv

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Pri 14:52 Vetura , Prishtinë

shes kasetefon mp3 me chip dhe usb 32giga

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 22:16 Vetura , Prizren

Mercedes A-Clas160

300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 21:13 Vetura , Deçan

biciklet me rrym

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 114 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione