Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 118 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 118 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Mpaket Full Extra Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 Vetura , Prishtinë

BMW 1F20 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:39 Vetura , Shtime

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:51 Vetura , Prishtinë

shes BMW 120 VP 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:36 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 118D

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118d M-sport Facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 Vetura , Viti

Bmw 118D Manuel PA DOGAN

2 700 EUR

Dje 13:11 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M-packet

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 Vetura , Ferizaj

Bmw 118d automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:35 Vetura , Gjilan

BMW 118D 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:35 Vetura , Gjilan

BMW 118D 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:31 Vetura , Mitrovicë

BMW 118 2.0

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:40 Vetura , Prishtinë

BMW 118D

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 04:49 Vetura , Prishtinë

BMW 118D 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 21:21 Vetura , Gjilan

BMW 1.6BENZIN AUTOMATIK

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:09 Vetura , Gjilan

BMW 118D xDRIVE ME DOGAN

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:42 Vetura , Ferizaj

shes bmw 118 2.0 dizell i pari regjistrim ne rks 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:39 Vetura , Gjilan

BMW 118D 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:37 Vetura , Gjilan

bmw 118d

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:35 Vetura , Gjilan

BMW 118D 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:08 Vetura , Prishtinë

Bmw 118d 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 11:57 Vetura , Viti

Bmw 118D Manuel PA DOGAN

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 17:10 Vetura , Pejë

BMW 118D I SHITUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 06:02 Vetura , Gjilan

BMW 118d 2.0 , XDRIVE RKS

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 21:49 Vetura , Klinë

BMW 118

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 09:48 Vetura , Prishtinë

Shes BMW Serie 1

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 21:47 Vetura , Klinë

BMW 118

8 800 EUR

09 Sht 20:17 Vetura , Klinë

BMW 118

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 19:33 Vetura , Pejë

bmw 118

15 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 13:53 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 08:26 Vetura , Prishtinë

BMW 118d 2016 automatik

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 15:56 Vetura , Prishtinë

BMW 118d 2.0 CH

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 09:12 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 118 2.0d

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 22:50 Vetura , Prishtinë

Shes

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 19:00 Shitorja Vetura , Vushtrri

Bmw 1 2.0d Automatik

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 22:42 Vetura , Gjilan

Pjes per kerr BMW 118 D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 11:14 Vetura , Ferizaj

Bmw 118d nga zvicra me dogan rks 1 vit

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 11:14 Vetura , Vushtrri

BMW 118 2.0 disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 13:21 Vetura , Viti

Bmw 118 dizel automatik (defekt pa dogan)

2 400 EUR Price Reduced

21 Gush 11:37 Vetura , Gjilan

Shes kultivatorin 509 dizell me sharr druve

1 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 10:43 Vetura , Gjilan

BMW 118D. X-DRIVE 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 04:11 Vetura , Besianë

Shitet Bmw1 118D

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 09:49 Vetura , Prishtinë

Bmw 120d

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 17:32 Vetura , Prizren

Shitet Bmw

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 09:39 Vetura , Mitrovicë

Bmw 118D 2.0 Dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 10:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Bmw seria1 118D, viti 2006,me letra ,me kualidim,dhe

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 01:01 Vetura , Prishtinë

Bmw 118d 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 22:02 Vetura , Lipjan

BMW F20 118d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:12 Vetura , Mitrovicë

Bmw 118D 2.0 Dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 19:20 Vetura , Prishtinë

Bmw 118d 2.0

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 118 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione