Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 120

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 120 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:37 Shitorja ,

Bmw 118 D Facelift Viti 2011 Me Dogan Veq 8499€ + 383 44 83

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 ,

Shitet BMW 120d-AUTOMATIK

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:44 Shitorja ,

2012 BMW 120d SportLine 184 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 ,

BMW 120 D 2.0 Diesel 2005 RKS 10/2022 Manual 6 shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 19:43 ,

BMW 120 M-PAKET AUTOMATIK

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 13:15 ,

Shes BMW 120 D

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 12:48 ,

Bmw 120d

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 10:14 ,

bmw 120 dizel 2.0 automatik rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 11:16 Shitorja ,

BMW 120 AUTOMATIK VEQ ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 23:26 ,

Shes Bmw 120d

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:01 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 09:59 ,

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 14:48 ,

SHITET BMW 120 FACELIFT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 18:38 ,

intercooler per bmw 120d 320d 520d

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 23:55 ,

BMW 120d - 2.0d Automatik M8 Viti 2014 i doganuar

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 09:37 ,

BMW

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 12:31 ,

BMW 120D FACELIFT

66 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 12:30 ,

BMW 120d

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 08:35 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 20:50 ,

shitet biznisi te eulexi prishtin

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 11:44 ,

10700

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:35 ,

bmw

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 10:45 ,

Ky osht king

2 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 08:26 ,

bmw

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:58 ,

BMW 120

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 07:12 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 21:54 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 11:06 ,

BMW 120 D X-DRIVE M-PACKET 145 MI KLM VITI 21.12.2016

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 23:57 ,

BMW 120 D X-DRIVE M-PACKET 140 MI KLM VIT 21.12.2016

16 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 23:57 ,

bmw 120d M paket 2011 edition

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:39 ,

bmw

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:45 ,

bmw 120

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 16:45 ,

Bmw 120

150 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 07:11 ,

Shes gjipin jep

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 11:50 ,

bmw

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 02:09 ,

BMW 120

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 12:44 ,

BMW

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 ,

Bmw 120d

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 23:24 ,

BMW 120

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:57 ,

Bmw 120 2009 Mpacket 1 vjet regjistrim

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 12:43 ,

Bmw 120 automatik

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 19:46 ,

Bmw120d

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 07:14 ,

Bmw 1 dizel m paket

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:02 ,

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:46 ,

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 20:21 ,

Bmw 120D 135kw 184ps TwinPowerTurbo Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:38 ,

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 120 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione