Drenas | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 10
116 , 16
118 , 14
120 , 12
123 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 12:29 ,

Shitet Bmw 120D viti 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 21:13 ,

maqin per heqjen e lagshtis

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:08 ,

Bmw 120d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 09:25 ,

Shiten fellnet origjinale te BMW

380 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 18:24 ,

shitet bmw 120d ne fund te vitit 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Dhj 09:13 ,

Bmw 120d 2014

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Dhj 21:08 ,

Blej Vetura Me Dogan Dhe Pa Dogan nga Viti 2006 deri 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:28 ,

BMW 5

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 10:29 ,

Bmw 118d

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 11:26 ,

Pjes per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 11:13 ,

Fellga per golf 4 R15

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 13:08 ,

Tavolin buke

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 13:08 ,

Shporet

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 11:10 ,

Bmw

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 23:28 ,

Kerkoj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 22:28 ,

Shitet BMW

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 13:51 ,

BMW seria 1

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 16:50 ,

U shit Flm merr jep.com

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 12:17 ,

BMW 118 viti 2010 Automatik

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 19:51 ,

Drita per BMW 1

360 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 19:43 ,

BMW1

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 20:34 ,

Bmw 1 she

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 15:23 ,

Shes BMW

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:23 ,

Ford me KS I rujtun

390 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 19:30 ,

Fellne

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 17:47 ,

Renta Car Rifa te kroni mbretit

19 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 20:14 ,

Shes bmw 1.6 benxin

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 22:12 ,

shes

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 23:16 ,

Shitet BMW, viti 2015

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Jan 19:43 ,

shes bmw 1.8

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 20:57 ,

zagar

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 20:01 ,

Shitet BMW

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Nën 16:24 ,

Shes BMW 120D

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 23:31 ,

Shtet BMW 1

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Gush 21:40 ,

Nxemje qendrore

2 520 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 13:53 ,

Shitet bmw dizel 2.0 vitit 2006 me rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 17:32 ,

Shitet kosa 135

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 16:37 ,

BMW 318 2.0 D Rexhistrim 1 vit RKS

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 19:49 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 07:20 ,

Ushit

25 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 21:50 ,

Shitet apo ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 20:35 ,

fellne golf 4

320 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 23:33 ,

BMW 116 benzin

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 21:43 ,

Shitet. BMW benzins 2.5 me regjistrim oSe ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 09:17 ,

Ndrrim imundshum

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 23:18 ,

Ndrrim

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 20:27 ,

Vetur

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 19:54 ,

shes goma te veres 14...15..17

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 14:53 ,

BMW 118 d 2.0 143CV cat 5 porte Eletta DPF

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 22:20 ,

BMW 123

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione