Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 1 M Coupé

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW Seri 1 M Coupé | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 13:20 ,

Auto Transport “ GIZZA “

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 13:36 ,

DYER GJERMANE Depo ������������

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 17:02 ,

Shitet tryeza me 6 karrike e re e paperdorur

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 18:30 ,

POKER

60 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 22:08 ,

BMW SERIE 1 FACELIFT M-PAKET DIESEL 2.0 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 20:09 ,

fellne per bmw 3 shum tmira

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 16:04 ,

shitet ose ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 16:58 ,

Fellne per bmw nr 17

200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 07:54 ,

shiten gomat

150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 14:28 ,

BMW 5

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 20:54 ,

laptop

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 22:26 ,

Bmw

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:45 ,

Bmw x1 Faslift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 22:08 ,

Shitet vetura BMW X1 2014 Mundesi Ndrrimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 18:25 ,

BMW x1 Model Facelift 2014 Mundesi Ndrrimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 21:35 ,

SHES BMW MODEL X1 2014 Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 10:48 ,

Shes Veturen BMW

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 20:34 ,

Shes Veturen X1 Facelift 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 21:16 ,

Shitet Mundesi Ndrrimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 19:56 ,

Shes prokolic te re per vetura.

300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Pri 20:45 ,

Biciklet

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 14:09 ,

Bmw seria 1 cupe

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 11:39 ,

I ri o kilometra

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 01:29 ,

BMW

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 10:04 ,

Nderroj/Shes

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 17:36 ,

shitet tharëseja

1 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 19:20 ,

Shitet Biciklla��‍♂️��‍♂️shum lir

75 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 16:50 ,

U shit Flm merr jep.com

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 16:23 ,

SHITET BICIKLLA

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 15:44 ,

SHiTET BICIKLLA

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 15:38 ,

Shitet BMW serie 1 2.0 benzin, manual, M pakete

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Gush 12:03 ,

Shes motorin elektrik per femi

50 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 13:20 ,

Shitet vetura BMW 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 12:19 ,

AUTO TRANSPORT (EVROPE- KOSOVE)

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 11:52 ,

Larja e tjegullave (qeremideve) vetem 2 euro 1m2

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 16:44 ,

Makin e teries per rroba

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 12:38 ,

kush ka. me shitTiguan !bmwx1 jam intersun me ble

90 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 00:49 ,

shitet

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 15:12 ,

Shitet BMW 1 Series

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Nën 14:48 ,

golf 6 golf5 audio

999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 13:31 ,

shes BMW M pacet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 17:37 ,

Shitet Bmw / me plin

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 13:55 ,

Shitet BMW

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 19:54 ,

Shiten veturat per femije

155 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 21:54 ,

bmw

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 07:21 ,

BMW 1

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 12:50 ,

Bmw 120d

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 16:34 ,

Ngjites ne vetur

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 11:23 ,

Motoqiklet me Rrym

600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 11:02 ,

BMW dizel

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW Seri 1 M Coupé | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione