Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 1

114 , 130
116 , 333
118 , 608
120 , 404
123 , 64
125 , 38
130 , 24
135 , 25

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:57 ,

Bmw 118 Ndrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 ,

BMW 116 - 2007 - 1 VIT RKS

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:20 ,

Shitet Vetura Bmw 120 - 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 ,

Bmw 1 - 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:27 ,

Bmw 118d 183km

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:27 ,

Bmw 118d 183 km

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:18 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

BMW 120 2.0 D..2013..M-PAKET

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

BMW 123D 2.0Dizell Automatik M paket 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

BMW 116 2.0 DIZELL 2011

7 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:37 ,

BMW 120 2.0 DIZEL RKS

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

BMW 118d 2014 Twin Turbo FullOpsion Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:00 ,

BMW 118 Facelift Urban Line Serie 1

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:25 Shitorja ,

bmw 120 d 2013 184 ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:24 ,

BMW 1 - 116D 2.0 6 shpejtesi - RKS 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Shitorja ,

Bmw 116 2.0 dizell Bi-xenon

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 Shitorja ,

Bmw 118d Automatik facelift Bi-xenon LED

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 ,

Shitet BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E KATALIZATORVE

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:01 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

Bmw 118d FACELIFT

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:38 ,

Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

BMW 120D M-SPORT PAKET 184PS AUTOMATIK

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 ,

BMW 118 dizel Full opcione E DOGANUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

Bmw 114d Manual Klimatronik nga Zvicra me dogane

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:06 ,

bmw 120 2.0 dizel 2011 dogan homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 ,

BMW 118 2011

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:36 ,

Shitet Bmw 120

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:30 ,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Blej Vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 05:34 ,

Shes Bmw 1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:17 ,

Shes BMW Modeli 318d 2.0 dizel FACELIFT LCI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:50 ,

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 ,

Shes bmw 120 d facelift

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Shitet BMW 116 D 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

BMW 1 - 2007 - 1 VIT RKS

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36 ,

shitet Bmw 118 e sapo ardhur nga gjermania

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:21 ,

BMW 116 D SPORT-LINE ( 2.0 )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

SHES BMW 118 d full opcione E DOGANUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

BMW 118d Edition M / Dizel / Manual

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

BMW 118 D VP 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

Shitet Bmw 120D viti 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:54 Shitorja ,

BMW 120 - 2.0 DIZEL - AUTOMATIK

11 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:52 Shitorja ,

BMW 118 - 2.0 - AUTOMATIK

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 Shitorja ,

BMW 116 d Dynamic Edition

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:17 ,

BMW 116 DIZEL 2011

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 ,

Bmw 118 dizel 2005 e aksidentuar RKS

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:40 ,

BMW

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione