Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 2

214 , 19
216 , 30
218 , 50
220 , 88
225 , 50
228 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:01 ,

BMW 216d Active Tourer

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:44 ,

Bmw 218d GranTourer 2016����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 ,

Bmw 218d 2015 Active Touer

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:57 ,

BMW 218D GRAN TOURER 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 ,

BMW 218D GRAN TOURER 150PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 12:41 ,

Punojm gjitha punet nga metali

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Gush 23:32 ,

BMW 220D 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 23:25 ,

Boca per autolarje 40 L

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 17:04 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 17:01 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Korr 17:01 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Korr 15:13 ,

Bmw

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 22:12 ,

Bmw 216 grand tourer

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 17:47 ,

��BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 12:27 ,

BMW

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Korr 14:13 ,

Bmw 220d xdrive 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 12:31 ,

Bmw Gran Tourer F46 220d

22 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 23:46 ,

Shitet urgjent vetura bmw

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:15 ,

Bmw 216d gran tourer 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Korr 15:48 ,

Bmw 216 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:33 ,

Shiten BMW 216d

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 21:18 ,

SKUTER ELEKTRIK

1 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 04:10 ,

Bmw 216d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 11:08 ,

Shitet BMW 218d Active Tourer

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 12:51 ,

Bmw 218d tourer sport line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 04:29 ,

BMW 220d,sport

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 21:05 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUM ME DEFEKTE NE TE GJITH KOSOVEN

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 06:32 ,

Bmw 220d xdrive 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:47 ,

Bmw 220d xdrive 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:56 ,

Bmw 220d xdrive 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:54 ,

Bmw 220d xdrive 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:08 ,

BMW 218 - 2.0 AUTOMATIKE - LUXURY

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 01:00 ,

BMW 216d Active Tourer Luxury

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 00:09 ,

BMW 218d Drive

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 10:13 ,

BMW 216 grand tourer me 7 ulse

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 14:17 ,

Bmw

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 07:25 ,

Bagazh për BMW 50€ origjinal

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Mar 23:54 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 23:31 ,

BMW 116D

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:58 ,

shitet Bmw X5

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 16:57 ,

Shite BNW

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 21:13 ,

Shitet Iveco Daily 2.9Dizel

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:18 ,

BMW 220 DIZEL XDRIVE AUTOMATIK 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 09:45 ,

Bmw 216 GT ndrrim i mundshem

18 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 14:13 ,

BMW 2 Active Tourer 220d xDrive (2015)

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 20:07 ,

Shes ose ndrroj me lop ose vjeta

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 07:44 ,

Shitet bmw 218 ne gjendje perfekte

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione