Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 220 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 220 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:51 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:29 Vetura , Gjakovë

BMW

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 18:56 Vetura , Prishtinë

BMW 220 190HP 2017 7 KARRIKA

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:26 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d xdrive mpacket

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 22:45 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d Xdrive

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 13:08 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Korr 05:31 Vetura , Prizren

Bmw

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Korr 15:20 Vetura , Prishtinë

BMW 2 SERIE 220 D PANORAMA X- DRIVER LUXURY LINE VITI: 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 11:43 Vetura , Ferizaj

bmw 320i

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 22:43 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d active tourer 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:39 Vetura , Mitrovicë

BMW xDrive Grand Tourer 7 ulese

21 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:23 Vetura , Ferizaj

BMW 220d Active Tourer 184Ps Xdrive

15 700 EUR

11 Pri 18:26 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d xdrive 2015

15 700 EUR

05 Pri 13:38 Vetura , Dardanë

BMW 2 Series

16 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Mar 19:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet Bmw 220 X-Drive M paket

21 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 14:26 Vetura , Prishtinë

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 16:25 Vetura , Lipjan

Shite mecedesi shumm gjendje te miri rks i skadun perkthimi

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 09:32 Vetura , Deçan

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

89 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 22:02 Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUM ME DEFEKTE NE TE GJITH KOSOVEN

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 16:00 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d active tourer

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:06 Vetura , Malishevë

��BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 15:13 Vetura , Malishevë

Bmw

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 12:27 Vetura , Rahovec

BMW

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Korr 12:31 Vetura , Malishevë

Bmw Gran Tourer F46 220d

22 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 04:29 Vetura , Gjilan

BMW 220d,sport

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 06:32 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d xdrive 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:47 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d xdrive 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:56 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d xdrive 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:54 Vetura , Ferizaj

Bmw 220d xdrive 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:17 Vetura , Prizren

Bmw

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 21:13 Vetura , Ferizaj

Shitet Iveco Daily 2.9Dizel

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:18 Vetura , Ferizaj

BMW 220 DIZEL XDRIVE AUTOMATIK 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 14:13 Vetura , Prishtinë

BMW 2 Active Tourer 220d xDrive (2015)

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 20:07 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj me lop ose vjeta

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 14:01 Vetura , Ferizaj

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Dhj 13:58 Vetura , Ferizaj

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 11:02 Vetura , Prishtinë

BMW 220d Gran Tourer Automatik M paket 190ps

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 02:11 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW E46

4 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 13:30 Vetura , Kaçanik

Shitet vetura BMW E90 220

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 19:13 Vetura , Prizren

Bmw 320 karavan

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 10:53 Vetura , Pejë

Bmw 2 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 08:49 Vetura , Lipjan

Shiten gomat

60 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 17:20 Vetura , Viti

Benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:47 Vetura , Mitrovicë

Bmw 220 XDrive Grand Tourer 7 ulse Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 06:56 Vetura , Therandë

BMW 220d -Xdrive

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 17:04 Vetura , Lipjan

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 02:38 Vetura , Prishtinë

Blej te Gjitha llojet e Katalizatorave

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 14:54 Vetura , Lipjan

BMW 220 ACTIVE TOURER

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:38 Vetura , Ferizaj

BMW 220

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione