Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 316

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 316 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:48 ,

BMW 316 2.0D

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

Shitet BMW 316

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:07 ,

Shitet BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:34 ,

Bmw

13 333 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 23:18 ,

Shitet bmw

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 15:04 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 16:35 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI DEFEKT

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 13:25 ,

Shitet BMW 316i viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 23:28 ,

SHARRI AUTO'S ����BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 16:14 ,

Shitet bmw 316i ne gjendje te rregulltë osht

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 08:23 ,

Bmw 316i- rks,klim

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 08:15 ,

Bmw

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 16:32 ,

Shitet BMW

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 00:15 ,

BMW F30 178 mi kilometra prej ZVICRRE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 23:47 ,

Shitet BMW 316 OLDTIMER

12 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 12:52 ,

Bmw 316

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 00:51 ,

Bmw e36 316

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:39 ,

Shitet bmw 316 2003 facelift 154000km

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 23:58 ,

SHES VETUREN

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:11 ,

Shes pjes per BMW

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 19:00 ,

Bmw e36

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:48 ,

BMW 316

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 17:02 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:26 ,

bmw e21 316

7 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 22:24 ,

Bmw e36

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:21 ,

Shitet ndrrohet BMW 316i Compact

26 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:08 ,

Shitet bmw 316..

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 04:38 ,

Shitet

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:38 ,

Bmw

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 16:25 ,

U SHIT FLM MERRJEP BMW 316

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 12:31 ,

BMW 316

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 18:51 ,

Shitet bmw 316i ne gjendje te mir

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 13:17 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 16:43 ,

Bmw

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:25 ,

Ne gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 14:42 ,

Bmw e36 boj edhe ndrrim

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 14:53 ,

Shitet BMW

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:27 ,

BMW 316

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 01:36 ,

BMW 316

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 16:50 ,

Bmw E36

3 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 07:52 ,

Bmw

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 22:08 ,

Shitet nderrohet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 11:42 ,

Dzenet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 07:49 ,

Shitet bmw

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Jan 19:32 ,

bmw e36 316i gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 05:11 ,

shitet bmw e36

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 23:04 ,

BMW 316i, viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 316 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione