Pejë | Makina | Vetura | BMW | 316

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 316 | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 17:04 ,

Shitet bmw 316 2003 facelift 154000km

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 05:11 ,

shitet bmw e36

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 17:13 ,

Bmw 316i-10muj rks,klim, ndrrim me kerr me tmadh

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 21:30 ,

Bmw 316 vp.2000 me klim funksionale

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:54 ,

Shitet bmw

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 16:50 ,

BMW 316 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 18:56 ,

Bmw

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 17:59 ,

BMW 316 benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 18:47 ,

Shitet BMW

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 11:12 ,

Shitet 1100

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 14:04 ,

Bmw 318

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 20:44 ,

Bmw 316i

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 15:04 ,

Shiten Fellnet e BMW

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 12:07 ,

bmw 316

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 23:19 ,

bmw e30 316

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 22:50 ,

bmw e30 316

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 03:39 ,

bmw

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 03:13 ,

bmw e30

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 23:04 ,

bmw

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 23:13 ,

bmw

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 23:20 ,

BMW 316 benzin

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 17:51 ,

BMW e30 perfekte

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 16:05 ,

bmw

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 17:32 ,

bmw

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 15:46 ,

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 16:08 ,

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 18:29 ,

bmw shum e mir

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 06:50 ,

bmw shum e mir

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 19:26 ,

bmw shum e mir

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 16:36 ,

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 05:56 ,

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 05:09 ,

bmw e30

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 05:09 ,

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 04:20 ,

Bmw e30 shum e mir

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 22:02 ,

Bmw e30 shun e mir

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 22:51 ,

BMW E30

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 21:05 ,

flm u shitttttt

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 19:37 ,

BMW 316 1800€

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 02:27 ,

Shitet urgjent

900 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 12:18 ,

BMW 316

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 21:40 ,

Shes Bmw 316

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 21:54 ,

BMW 316 benzin

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 18:35 ,

shitet vetura

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 16:46 ,

Bmw 316i

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 20:47 ,

shitet bmw 316

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 16:18 ,

BMW E30 316

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 21:59 ,

BMW 316 boj edhe ndrim -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 22:47 ,

Shes BMW

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 12:21 ,

bmw delifn 316

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 316 | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione