Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 320

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW 320 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:30
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 03:24 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 02:08 ,

Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

555 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 02:07 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 ,

BMW 320D

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 ,

BMW 320 D TWIN POWER TURBO I DOGANUAR 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Shitorja ,

Bmw 320d M paket Full extra

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 ,

Bmw e46

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:54 ,

Bmw 320D e bom ndeshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 ,

Bmw 3Serie 320d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:51 ,

Shes BMW 320 D touring.2.0 dizell.Viti 2007.

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:33 ,

Kuke per BMW viti 2003 nga gjermanija

55 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:29 ,

ofertë në pandemi për biznesin tënd, shikoje...

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:23 ,

SHITET-BEJM EDHE NDRRIM BMW E46 320 viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:05 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:56 ,

BMW 320 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

BMW 320 DIZELL 2.0 XDRIVE VITI 2012 PA DOGAN FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

SHES BMW 320D AUTOMATIK VITI 2001 KLIMATRONIK

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

��BMW E46TOURING 320D FULL OPCION��

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:11 ,

BMW 320 2.0 DIZEL 12/2012 SportModel

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:43 ,

BMW 320d AUTOMATIK

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

Shitet vetura BMW 320 td coupe

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:06 Shitorja ,

BMW 320 d X_Drive * facelift *

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:06 ,

Bmw 320d pa dogqn

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 Shitorja ,

BMW 320 D Diesel Steptronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:54 ,

Shitet bmw 320i me rks NDRRIM JO

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 Shitorja ,

Bmw 320 D M-Performance X-Drive AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 ,

Blejm Vetura me Defket Te Akcidentuar pa Dogan Etj

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:16 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturave

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 ,

Bmw 320D e bom ndeshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:57 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:56 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:56 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:53 ,

BMW 320d Xdrive AUTOMATIK NGA ZVICRA ��������RKS

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:25 Shitorja ,

Bmw 320D Facelift Viti 2011 Rks 8 Muj Veq 9499€

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:11 ,

����nga CH.i posadoganum 1 vit RKS

12 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:25 ,

BMW 320D Luxury

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:25 ,

BMW 320D XDRIVE 184 PS Automatik me Dogan -2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

Shes nr ipkos 049-552-133

99 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:59 ,

BMW 320D - 2.0 DIZELL - VITI 2010 - FACELIFT - NAVI - RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Shes BMW 320 Dizell Automatik Rks 8 Muj Viti 2001

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:46 ,

Shitet BMW automatik ne gjedje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:45 ,

Shitet BMW automatik ne gjendje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:45 ,

Shitet BMW automatik ne gjedje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

BMW 320d GT * FACELIFT *

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:20 Shitorja ,

BMW 320d Automatik Facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 ,

Shes BMW 320d (F30) - Sport Line

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:39 ,

Bmw 320D e bom ndeshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:30
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione