Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 325

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 325 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:04 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:01 ,

Bmw 325 3.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:44 ,

Shitet BMW 325D M-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:22 ,

shes fellnet per BMW

190 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:01 ,

Bmw 325D TDS

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:09 ,

BMW 325D TDS

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 14:47 ,

BMW e36 325 TDS

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:25 ,

Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:58 ,

Bmw e30 benxin

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 21:41 ,

bmw

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:55 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️��

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:54 ,

BMW E30 Cabriolet

11 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 20:52 ,

shiten fellgat per bmw

195 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:06 ,

kerkoj bmw e30 si ne foto per projekt

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:05 ,

shes BMW 525

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:55 ,

Fellne per BMW

120 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 18:26 ,

Bmw

18 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 00:16 ,

Shitet Bmw 525tds

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:59 ,

Autoservis BMW Pepa

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:15 ,

Auto Pjes Servis FERIZI BMW

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 19:24 ,

Shes BMW 325Ci

7 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 19:52 ,

Bmw 325 2.5

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:01 ,

Seat Altea viti 2005

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 12:47 ,

BMW 325 2.0 D dizel viti 2000 i regj dhjetor 2003

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 19:19 ,

pjes Bmw 325 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 21:22 ,

Ofrojm pune Suvatim,Glet,fasada,knauf

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Jan 17:09 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:11 ,

Bmw e36 325i

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 09:45 ,

Bmw E30 Karavan

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:11 ,

Shitet ose ndrrohet e46 cabroi 2.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 16:58 ,

shitet ose ndrrohet e46 cabroi 2.5 benxin

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 18:48 ,

shitet ose ndrrohet bmw e46 cabroi

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 23:36 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFKT 24/7

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 14:35 ,

shitet ose ndrrohet bmw e45 cabroi 2.5 24v

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 21:06 ,

Shitet BMW

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 14:10 ,

U SHIT BMW E30 325i

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 10:07 ,

SHES BMW 325D AUTOMATIK FULL EXTRA

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 21:30 ,

Shes pjes bmw 325

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:52 ,

Bmw E30 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 12:16 ,

Shes Bmw 325i sport 192ps lekur ,klim , tempomat

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 07:11 ,

Bmw f10 3.0 automatik 8shpejtsi !

14 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 16:59 ,

Shes veturen BMW 325 sport

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 10:45 ,

Bmw

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 16:06 ,

Bmw 325 D

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 14:35 ,

BMW 325 DIZEL AUTOMATIK FACELIFT

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 10:35 ,

BMW E30 M-Tech kupe

6 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 13:07 ,

Muzikë boksë

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:40 ,

Shes Bmw 325 2008 Ne gjendje te rregullt

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 325 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione