Deçan | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

316 , 10
318 , 14
320 , 10
324 , 3
325 , 6
330 , 5
335 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 18:32 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 15:11 ,

Shes pjes per BMW

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 04:38 ,

Shes pjes per BMW

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Mar 13:59 ,

Autoservis BMW Pepa

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 13:18 ,

shitet bmw 318

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 20:53 ,

Elmir Nuhiu CAIR CANK

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Shk 12:47 ,

BMW 325 2.0 D dizel viti 2000 i regj dhjetor 2003

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 22:08 ,

Shitet nderrohet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:11 ,

Bmw e36 325i

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 19:32 ,

bmw e36 316i gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 18:06 ,

Bmw e36 gjendje te mir

2 200 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 14:49 ,

Bmw 318 tds

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 09:37 ,

Shitet bmw 320

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Qer 11:36 ,

BMW 320d Automatik

75 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 16:18 ,

Bmw 324

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 19:21 ,

Bmw 318 rks i skadum

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:23 ,

Bmw e46 per pjes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 17:36 ,

bmw 318 defekt senzori i ajrit

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 17:32 ,

BMW 318 defekt senzorin i aijrit

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 16:57 ,

bmw 318

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 13:26 ,

BMW 320d GT xDrive M-Performance (Gran Turismo)

25 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 20:59 ,

Bmw 330 4X4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 12:52 ,

Bmw 316 dizel

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 20:14 ,

Bmw 325i

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:11 ,

Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 01:03 ,

Shitet BMW

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 17:33 ,

Shitet bmw 330l

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 14:22 ,

BMW

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 22:40 ,

Bmw

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 12:45 ,

Bmw 2.5 Tds Automatik

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 20:34 ,

Shes bmw 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 15:26 ,

shitet bmw

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 18:58 ,

BMW318

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 22:00 ,

BMW 320

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 16:12 ,

Shitet BMW 330d disel

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 18:25 ,

BMW E46 320D Viti i prodhimit 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:28 ,

BMW 318 Urgjentisht 1.6 benzin rks e regjistruar

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 13:23 ,

Shes BMW 324

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:28 ,

Shitet urgjentisht BMW 1.6 benzin

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 20:51 ,

Shes bmw 324

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:28 ,

shes veturen

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 16:12 ,

shitet bmw e hirit

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:25 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:06 ,

bmw

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 18:39 ,

Fellne BMW-s

240 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 23:15 ,

BMW 318 benzin -92

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 15:16 ,

BMW

1 999 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione